ЗНАЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТІСНИХ ДОМАГАНЬ

Мета: формувати вміння саморефлексії

1. Розминка «Знайди пару»

Учасники тренінгу повинні за допомогою лише погляду об’єднатися в пари. Потім учні сідають навпроти свого обранця.

 

2. Робота в парі «Успіху житті для мене це…»

Кожен учасник по черзі виловлюється на задану тему. Через певний час учні розповідають про свого напарника. Після цього учні мають відповісти на запитання: що легше, розповідати про себе чи про іншого?

 

3.Бесіда «Самореалізація»

Кожен учасник занотовує шляхи самореал ізації і зачитує їх. Тренер записує на дошці. На основі матеріалу проходить обговорення.

 

4.Релаксація «Внутрішній промінь»

Вправа допомагає зняти втому, стабілізувати внутрішній стан. Учням пропонують прийняти зручну позу. Необхідно уявити, що всередині вашої голови, у верхній її частині, виникає світлий промінь, який повільно і послідовно рухається згори вниз. Промінь повільно і поступово освітлює обличчя, шию, плечі, руки теплим, рівним і розслабленим світлом. Промінь, проходячи вниз, розгладжує зморшки. У вас зникає напруження в голові, розслаблюються зморшки на лобі, опускаються брови, послаблюється напруження в куточках губ, опус каються плечі, вивільнюються шия і груди. Внутрішній промінь формує зовнішність спокійної, вільної людини, задоволеної собою і своїм життям.

Виконайте вправу кілька разів — згори вниз. Закінчуйте вправу словами: «Я став (стала) новою людиною! Я став (стала) молодим і сильним, спокійним і стабільнішим! Я все буду робити добре!»

завантаження...
WordPress: 22.87MB | MySQL:26 | 0,318sec