Задачі на зведення до одиниці і на сумісну роботу для 3 класу

У 9 ящиках 72 кг яблук. Скільки яблук в 25 таких ящиках?

 

На спортивних змаганнях, присвячених Дню збройних сил України, двом командам видали 24 скакалки. Скільки скакалок потрібно трьом таким командам?

На м’ясокомбінаті двоє робітників працюють з однаковою продуктивністю. Один робітник за 8 годин переробив 720 кг м’яса. Скільки кілограм м’яса переробить другий робітник за 5 годин?

 

Якщо припустити, що за два дні учні початкової школи витрачають на уроках 400 грам крейди, то на скільки днів їм вистачить 1 кг крейди?

 

На першому верстаті за годину майстриня виготовила 4 м тканини, а на другому – на 3 м більше, ніж на першому. За скільки годин на другому верстаті можна виготовити 56 м тканини

 

Господарства Хмельницької області з 9 га зібрали 540 т соняшника. Скільки тонн цукрового буряка зберуть з 5 га, якщо з 1 га цукрового буряка збирають на 10 т більше, ніж соняшника?

 

Перший токар виготовляє за одну годину 4 деталі, другий – 3. Скільки часу мають разом працювати обидва токарі, якщо виготовили 42 такі деталі?

 

У фермерському господарстві з 9 овець настригли 27 кг вовни, порівну з кожної. Скільки кілограмів вовни настрижуть з 12 овець, якщо з однієї вівці стригтимуть на 1 кг вовни більше?

 

На вугільній ділянці потрібно видобути за зміну 700 тонн вугілля. Тут уже видобуто 530 тонн вугілля. Якою має бути продуктивність роботи, якщо до кінця зміни залишилося 2 години?

 

Дві бригади учнів допомагали підклеювати книжки в бібліотеці. Щодня вони обробляли однакову кількість книжок. Перша бригада за 4 дні підклеїла 84 книжки, а друга – 52 книжки. Скільки книжок підклеїли діти за один день?

 

Завод за годину роботи випускає 70 шин для легкових автомобілів, а шин для вантажівок на 30 більше. Скільки всього шин випустить завод за дві години роботи? За робочий день?

завантаження...
WordPress: 22.86MB | MySQL:26 | 0,334sec