ЯК СЕБЕ ПОВОДИТИ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

В кіно, на лекції, в театрі

В кіно і на лекцію звичайно ходять у вуличному одязі (денному).

Чоловіки знімають, як у всіх приміщеннях, головний убір. Але й жінка повинна це зробити, якщо в неї великий або високий капелюх і якщо вона заважає тим, хто сидить ззаду. В театр чи на концерт приходять заздалегідь, знаючи, що буде потрібний час, щоб здати верхній одяг у гардероб, привести себе в порядок і знайти місця. У гардеробі чоловік допомагає жінці зняти пальто і здає його в гардероб, лишаючи в себе номер.

Чоловік входить у театральний, концертний і кінозал перший, а першою виходить жінка. Якщо заходять дві пари, то першим іде чоловік, потім дві дами, а за ними другий чоловік. У такому ж порядку і сідають; жінки посередині, чоловіки – скраю.

Якщо ви знаєте, що ваші місця посередині ряду, треба сісти заздалегідь, не чекаючи на останній сигнал, щоб не турбувати інших глядачів. Коли доводиться турбувати тих, які сидять, у них просять вибачення. Той, кого потурбували, не виявляє на обличчі свого незадоволення і не чекає, поки в нього попросять дозволу пройти, а встав сам, помітивши тих, хто йде вузьким проходом. Ввічливим людям, які встали, щоб вас пропустити, треба подякувати.

Проходити треба обличчям до тих, які сидять. Чоловік іде перший. Він допомагає сісти своїй супутниці, опускаючи; сидіння крісла, і лише після того сідає. Чоловік, | як правило, сидить ліворуч від жінки, та коли його місце буде зручнішим, наприклад якщо звідти краще видно сцену, то уважний чоловік поступиться місцем дамі. Встаючи й сідаючи, уникають шуму. Сидіння крісла опускають тихо. Встаючи, його притримують рукою, щоб воно не вдарилося об спинку крісла. Негарно повністю займати поруччя, бо й сусід хоче обпертися. Не можна обпиратися на спинку переднього крісла чи упиратися в неї ногами.

Сторінка: 1 2
завантаження...
WordPress: 22.91MB | MySQL:26 | 2,590sec