ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ СПІВВІДНОШЕННЯ ОСОБИСТІСНИХ ДОМАГАНЬ І МЕТИ

Мета: спроектувати себе у майбутньому, визначити перешкоди для досягнення мети

/. Малюнок «Мої субособистості»

Кожний учасник на аркуші паперу формату А4 малює себе таким, яким він себе уявляє. Після закінчення роботи всі учасники показують свої малюнки і пояснюють, чому саме так вони себе зобразили (асоціації)

 

2.Вправа «Риси характеру»

Впродовж п’яти хвилин учасникам необхідно написати якнайбільше рис характеру, які потрібні цілеспрямованій людині (писати краще у стовпчик). Потім кожний учасник по черзі називає одну рису. Останні учасники кажуть, у кого з них записана така сама риса, і зазначають цю рису, щоб не називати її ще раз. Потім пропонують доповнити списки рисами, які учасники не встигли записати.

 

3.Вправа «Перешкоди»

На шляху досягнення мети завжди трапляються перешкоди. Виберіть якусь важливу для вас мету і спробуйте зрозуміти, які риси вашого характеру заважають вам її досягти. На наведеній нижче діаграмі треба зазначити, що це за мета, а потім на шляху досягнення мети вказати перешкоди, які виникали. Складіть план, як оминути кожну перешкоду, щоб вільно рухатися вперед. А також складіть план, як зруйнувати перешкоди, які виникають саме через риси вашого характеру. {Обговорення відповідей.)

 

4. Вправа «Мій портрет у променях сонця»

Учасникам пропонують намалювати сонце, в центрі якого написати своє ім’я чи намалювати свій портрет. Потім замість промінчиків їм слід написати свої найкращі якості, все хороше, що вони можуть про себе сказати. Намагайтесь, щоб промінів було якомога більше. Переконайтесь, що ви справді цілеспрямована, дієва людина. Учасники можуть зачитати відповіді.

завантаження...
WordPress: 22.87MB | MySQL:26 | 0,324sec