Виховний захід на тему: «ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ»

Мета. Ознайомити учнів із переліком галузей народного господарства, переліком професій які дають змогу займатися індивідуальною трудовою діяльністю, які мають сталий попит на ринку праці; порадити, як обрати професію до душі, як уникнути помилок і розчарувань у виборі професії, як враховувати дані гороскопа при виборі професії; “виховувати зосередженість, щоб не розгубитися в різноманітності професій.

Оформлення. Вивіска “Ярмарок професій”; малюнки учнів; роботи дівчат: вишивки, в’язані речі,; скриньки з матеріалами профорієнтації; столи за якими сидять учні; квіти: живі, штучні, ікебани; кавовий набір, солодощі; дівчата, мами, вчителі накидають на плечі хустки; хлопці одягають солом’яні капелюхи.

(Лунає тиха, спокійна мелодія).

Хід заходу

1 учень.

Поки ти їв, і спав, і ріс

Поки малий ти ще на зріст,

Мабуть, вже тисячі людей

Подбали про життя твоє.

Аби ти добре ріс,

Аби ти добре їв,

Щоб ти спокійно спав

І в різні ігри грав.

Ти став здоровий, молодець,

Сміливим і умілим,

А чим порадуєш людей.

Яким хорошим ділом?

Учитель. І щоб вибрати те хороше діло, професію до душі, ми сьогодні прийшли на ярмарок професій. А як ви думаєте, чи можна прожити без професії?

  1. учень. Я вважаю, що без професій людині прожити не можна, людині, яка поважає себе, бо в усі часи славилися хороші майстри своєї справи.
  2. учень. Я теж думаю, що не можна, бо улюблена праця звеличує людину.
  3. учень. А на мою думку, без професії, без улюбленої справи, людина існує, а не живе.

    Учитель. Якщо так, то поринаймо у світ ярмарку. По-перше, розглянемо перелік галузей народного господарства і кожен подумає, в якій галузі ви хотіли б працювати?

    (Учень роздає зі своєї скриньки перелік галузей народного господарства, і кожен учасник знайомиться зі списком).

Сторінка: 1 2 3 4
завантаження...
WordPress: 22.92MB | MySQL:26 | 0,502sec