Виховний захід на тему: «ЦІННОСТІ МОЄЇ РОДИНИ» (фестиваль)

Мета: удосконалювати знання учнів про цінності власної родини, важливість родинних зв’язків, сприяти зміцненню добрих стосунків між учнями та їх батьками, виховувати повагу до родини та сімейних традицій.

Коментар. Готуючись до заходу, учні класу складають генеалогічні дерева своїх родин, створюють спільне «дерево життя», яке прикрашене фотографіями родин учнів, збирають приказки, прислів’я, оповідання, вірші про родину.

ПЕРЕБІГ ЗАХОДУ

Лунає запис пісні «Родина, родина…».

Учитель

Добрий день вам, люди добрі! Раді з святом вас вітати, Щастя і добра бажати. Красиво і світло у нашій світлиці — Гості у залі сидять дорогі. Сьогодні у нас родинне свято, І хочеться всіх привітати мені. Добрий день, рідненькі мами! Добрий день і татусям! Добрий день бабусям рідним! Дідусям і вчителям! Добрий день усім гостям!

1-й учень. Дорогі наші батьки!

2-й учень. Наші милі, найдорожчі в світі люди!

3-й учень. Щастя вам, здоров’я!

4-й учень. Миру і злагоди!

Нехай рясніють ниви колоскові,

У хаті буде злагода і мир.

На чистому, як сонце, рушникові

Дозвольте вам піднести хліб і сіль.

Хліб підносимо і сіль

На вишитому рушничкові,

І вклоняємося аж до землі,

Щоб завжди ви були здорові!

Ведучий. Тато і мама. Чи є у світі тепліші слова? Ні! Батьки ведуть нас в життя, і така вже, бачте, доля, і такий вже розумний лелека, що порозносив нас нашим мамі й таткові.

Усі думають, що їхні мама і тато найкращі. А я не боюсь і кажу всім. Вам і вам, а ще сонцю і небу, зеленій ялинці й могутньому дубу, можу кричати на весь світ (разом): «Мої батьки найкращі в світі».

Лунає пісня «Спасибі».

1-й учень

Я з’явилася на світ із любові та мрії, Із щасливих татусевих і маминих снів. Ще були в тата і мами високі надії Як же мама зраділа! Як тато зрадів!

2-й учень

Народилося дитятко, маленька кровинка, Що від тата і мами життя поведе. Ще безпомічна, крихітка їхня дитинка, Але виросте скоро, час швидко іде.

3-й учень

От ми вже й підросли,

Ходим в школу щоднини,

Любим дуже книжки, ігри різні, свята.

Але дуже важливо ще те для дитини,

Коли тато є й мама, родина свята.

4 -й учень

Як добре дітям й затишно в родині! Тут так цікаво й весело всім нам. Тому вклонитися доземно ми повинні За диво й за життя — своїм батькам.

5-й учень

Батьки для нас — це найдорожчі люди. Вони піклуються і думають про нас. І хай завжди в нас тато й мама буде, Й ніколи світлий не проходить час.

6-й учень

І хай здоров’я буде у родині,

Щоб радість й сміх веселий наш дзвенів.

Родині ми складаєм славу нині

І скажемо багато добрих слів.

7-й учень

Бо все найкраще в дітях від родини! Привітність, щирість, щедрість, доброта, Усі традиції народні й святині Та мудрість й віра чиста і свята.

Лунає пісня «Родина моя».

Вчитель. Мама. Матінка. Матуся. Ненька. Одне слово, але скільки воно означає для кожного з нас. Скільки в цьому слові ніжності, ласки, доброти. Немає друга ближчого й ріднішого, ніж мати. Всі наші радості й печалі, мрії і прагнення — разом із нею. Мати — це лагідна вдача, тепло, невичерпна ласка, приязнь і щедрість.

Сторінка: 1 2 3
завантаження...
WordPress: 22.93MB | MySQL:26 | 0,413sec