Виховний захід на тему: «ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ»

Мета. Викликати почуття гордості за свою державу, героїзму, відваги, любові до своєї Батьківщини, прагнення до захисту своєї рідної землі.

Ведуча 1

Ми раді вітати Вас у цьому залі.

Ведуча 2

Доброго вечора, шановні гості, а особливо наші чоловіки!

Ведуча 1

Саме Вам присвячена наша сьогоднішня зустріч, саме для вас цієї миті ми зібрали найкращі привітання і побажання.

Ведуча 2

6 грудня – це день, коли ви, наші герої і захисники, заслуговуєте особливої уваги.

Ведуча 1

6 грудня – це день, коли ми ніжні, тендітні й такі безпомічні намагаємося зробити все так, щоб ви запам’ятали його як найщасливішу мить свого життя. І ці спроби повторюються, як ви помітили, уже роками.

Ведуча 2

Я вважаю, що з цим твердженням нашої ведучої погодяться всі. Ми, жінки – це ніжні, прекрасні створіння. Але я думаю, що з моїми словами погодиться не те, що кожна друга жінка, а я б сказала кожна перша.

Ведуча 1

Ну, скажіть “ніжні створіння”. Кожна з нас, готуючи свято для свого героя: батька, хлопця, брата, сина чи будь-якого іншого чоловіка, має таємні замисли: зробити все настільки добре, щоб 8 Березня все повторилося, але навпаки в трикратному збільшенні.

Ведуча 2

Навіщо ти так цинічно. Наші захисники заслуговують найкращого свята, і ми його їм сьогодні подаруємо, а таємні думки нехай такими і залишаються.

Ведуча 1

Так, наші найкращі побажання Вам, іще раз вас зі святом, всього найкращого.

Ведуча 2

Мужчины! Что бы вам такого пожелать?

Пожалуй, все давно уж сказано,

И то, что лучше вас нам не сыскать.

Не раз уж вами было нам доказано.

Ведуча 1

А если так, то просто оставайтесь

Такими же, какие вы сейчас

Любите нас, почаще улыбайтесь,

Носите не оружие, а нас!

Ведуча 2

В день шестого декабря

Желаем тебе не стоять у руля,

Не сеять, не жать, не копать, не пахать,

Программ не писать, микросхем не паять.

Ведуча 1

Не клеить, не шкурить, не бить, не строгать,

Не класть, не монтировать и не таскать!

Желаем весь день получать поздравленья,

Купаться в подарках, любви, восхищенье,

Ведуча 2

Но пусть это немного попозже,

Когда ты в работе, нам нравится тоже!

Ведуча 1

День захисника Вітчизни – одне з найулюбленіших свят. Жінки завжди хочуть захоплюватися захисниками, а день 6 грудня дає їм для цього чудовий привід.

Ведуча 2

А вже як чоловіки гордяться собою в цей день! І це вірно: в них і стійкість, сила духу, мужність… . У нашій історії тому безліч прикладів.

Ведуча 1

Нам є що святкувати – скільки славних перемог за плечима! Відомо ж, якщо в полі зустрічаються дві волі, то перемога дістається тому, кому Бог допоможе, а володіє Бог сміливим, як говорили в давнину.

Ведуча 2

Так, це свято чоловічої відваги, бо якщо щось – за Вітчизну всі стануть горою. А тому даруйте слова захоплення чоловікам, надихайте їх, і тоді вони дійсно почуватимуть себе справжніми лицарями, і поряд з такими чоловіками жінки стануть прекрасними дамами.

Ведуча 1

Святкуйте цей день! Чи в двох, чи великою сім’єю, в колі друзів…. Святкуйте, творіть радість!

(На сцені танок)

Ведуча 2

Козацька слава не вмре, не загине.

Легендарна Запорізька Січ – символ мужності й незламності українського народу. Наші пращури були запорізькими козаками. Від роду до роду передається їх заповіт жити чесно, не зазіхати на чуже, трудитися, любити свою землю, рідну мову, з повагою і розумінням ставитися до інших народів.

Невмирущий дух козацької вольності й слави збережений у пам’яті народу, його думках, легендах і піснях. Народ прославляв славних лицарів, захисників свого краю.

Ведуча 1

            За дніпровськими порогами,

            За південними дорогами,

            За степами за широкими

            Наші прадіди жили.

            Мали січ козацьку сильную,

            Цінували волю вільную,

            Україну свою рідную,

            Як зіницю берегли.

Ведуча 1

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні й важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожний із нас поділяє думку, втілену в словах: “Ніхто не забутий, ніщо не забуто.”

Ведуча 2

Роки… Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни.

Ведуча 1

Чим далі у глибину історії відходять суворі події минулої війни, тим яскравіше постає перед нами велич подвигу народу, його збройних сил, які перемогли лютого ворога.

Ведуча 1

Тож пам’ятайте! Через роки! Через віки пам’ятайте про тих, хто вже не прийде, схилимо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя в ім’я врятування рідної землі. Хай горить на нашому святі свічка, як болючий щем про ті мільйони людей, що навічно стали журавлями. Вшануємо пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Прошу сідати. Але це не єдине наше лихо, була ще одна трагедія, яка тривала 13 років – Афганістан. Скільки юнаків не повернулося, виконуючи інтернаціональний обов’язок.

(Звучить музичне вітання)

Ведуча 2

Але ми все про минуле, в наш час теж багато героїв, якими можна пишатися… . Ці слова для вас.

Ведуча 1

        Солдат! Ты почетную службу несешь!

        И в праздничный день гордо в строю ты встаешь…

        Да, солдатская служба порой нелегка,

        Но к отчизне любовь горяча, глубока!

Ведуча 2

        Пожелать мы тебе в этот праздник хотим,

        Чтобы был ты удачным и непобедим!

        Пусть твои командиры гордятся тобой

        И спасибо, что наш охраняешь покой!

Ведуча 1

Підібрати подарунки до 6 грудня – діло нехитре, відпрацьоване роками: набір для гоління, авторучка, запальничка вашого захисника цілком задовольнить. Чоловіки в більшості своїй скромняги. Та це далеко не єдина їх перевага. Дослідники показали, що більша їх частина має почуття гумору, а значить їм можна робити й інші подарунки, наприклад такі: проводиться конкурс на кращий подарунок. У конкурсі беруть участь глядачі з зали.

Ведуча 2

Дорогой наш защитник! Все мы знаем, что армия оставила в твоей жизни незабываемый след. Мы знаем, что один год, проведенный в Вооружённых силах, ты вспоминаешь с трепетом. Сегодня, в день 6 декабря, мы хотели хоть на несколько минут вернуть тебя в дни славной боевой молодости.

(На мультимедійному екрані демонструють фотографії викладачів та студентів, які пройшли службу в армії)

Ведуча 1

Дорогой наш защитник! Нам не важно, что в доме самый главный, и даже не генерал, а маршал. А каждому маршалу положено иметь маршальский жезл. Вот его-то мы тебе и дарим – символ власти в доме (булава).

Ведуча 2

Дорогою ціною дісталася нам перемога. Країна втратила мільйони кращих синів і доньок, які віддали своє життя у боротьбі з ворогами на фронтах Великої Вітчизняної війни.

Ведуча 1

Після розпаду Радянського Союзу в нашій армії було 850 тис. солдатів, зараз її кількість сягає лише 350 тисяч, це досить негативно впливає на вирішення збройних конфліктів. У наш час армія виконує миротворчі функції в різних країнах світу, солдати захищають інтереси нашої країни, виконуючи свій почесний обов’язок.

Ведуча 2

Слава тим, хто здобув перемогу. Вічна слава захисникам (музичне вітання).

завантаження...
WordPress: 22.94MB | MySQL:26 | 0,451sec