ТУРНІР ЛИЦАРІВ ВВІЧЛИВОСТІ

Мета: виховувати чуйність, доброту, ввічливість.

    « Нам счастья не сулит обида чья – то»

Вступне слово класного керівника. Культура поведінки людини – зовнішній прояв його духовного багатства, вміння спілкуватися з людьми. Часто про вихованість людини судять лише за її манерами. Але не одні лише зовнішні атрибути вихованості вирізняють культурну людину.

    Сьогодні я запрошую вас на турнір лицарів ввічливості, де спробуємо розібратися, що таке культурна, ввічлива людина, вибрати найбільш вихованого учня в класі.

Перший конкурс.

Зараз ми з вами розіграємо ситуації, які ви повинні прокоментувати, знайти помилки, виразити своє ставлення до діючих осіб.

Ситуація 1 –а. Хлопець і дівчина входять у квартиру ( він – перший) вона несе сумки, а він в цей час про щось говорить, енергійно розмахуючи руками.

Ситуація 2 –а. В тролейбус входить старенька бабуся. Вільних місць немає. Молоді хлопець і дівчина дивляться у вікно, про щось говорять. Місце бабусі надає дідусь, який потім залишається стояти біля бабусі.

Другий конкурс.

Кожен учень на листку за хвилину – дві записує всі відомі йому ввічливі слова. Потім всі по черзі читають записане.

Третій конкурс.

Скласти розповідь про те, що б ви зробили для людей, якби у вас з’явилася чарівна паличка.

Вчитель. А тепер спробуємо подивитися кожен сам на себе. Давайте згадаємо вчорашній день і спробуємо відповісти на три запитання:

1.Чиї і які слова мене образили?

2.Кого і якими словами образив ( ла) я?

Вчитель. Переможцем турніру у нас став…. бажаємо йому і всім нам добра і здоров’я. А я хочу подарувати всім вам рядки відомого поета Едуарда Асадова:

И чтоб после себя не корить

В том, что сделал кому – то больно,

Лучше добрым на свете быть,

Злого в мире и так довольно.

Домашнє завдання: Яка частина класної години вам сподобалася найбільше? Назвіть три цінності , що є в житті людини( щастя, здоров’я, кохання).

завантаження...
WordPress: 22.85MB | MySQL:26 | 0,983sec