Тематичне оцінювання по темі „Початкові хімічні поняття”

Тема уроку: Тематичне оцінювання по темі „Початкові хімічні поняття”

Мета уроку: визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми „Початкові хімічні поняття” – ІІ, сприяти розвитку адекватної самооцінки особистості учня; виховувати впевненість у власних силах

Обладнання і реактиви: Періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва, програмовані різнорівневі тести для перевірки навчальних досягнень

Тип уроку: урок корекції та контролю знань

Форми і методи роботи: індивідуальні, самостійні, диференційовані

Девіз уроку: „ Про свої здібності людина може довідатися, тільки спробувавши їх на ділі”

Сенека

Хід уроку

І. Організаційний етап.

ІІ. Виконання тестових завдань.

Варіант 1

Рівень 1

  1. Серед наведених речовин Al, SO2, H2CO3, N2, Ca(OH)2, F2:

а) переважають прості речовини;

б) переважають складні речовини;

в) простих і складних речовин порівну.

2. З’єднати назви елементів з їхніми символами:

1) Меркурій; а) C

2) Сульфур; б) Fe

3) Карбон; в) Hg

4)Ферум г) S

3. Серед наведених властивостей вказати ті, які належать до фізичних:

а) колір; б) взаємодія з киснем; в) температура кипіння; г) форма; д) запах.

4). З наведеного переліку вибрати назви речовин:

а) голка; б) мінеральна вода; в) пластилін; г) скляна трубка; д) золота обручка.

Рівень 2

  1. Вказати сполуку, у якій валентність Нітрогену найвища:

а) NO; б) N2O в)NO2 г) N2O3

2. Серед наведених явищ вибрати хімічні:

а) скисання молока4

б) випаровування спирту;

в) горіння свічки;

г) подрібнення цукру.

3. Вказати ознаки хімічних реакцій:

а) зміна агрегатного стану;

б) поява запаху;

в) виділення газу;

г) розчинення солі у воді.

Рівень 3

1. сума всіх коефіцієнтів у рівнянні хімічної реакції Al + O2 = Al 2O3 дорівнює:

а) 5; б) 7; в) 9; г) 10.

2. Скласти у логічному порядку етапи очищення суміші, що складається з тирси, мідних та залізних ошурків:

а) розчинення у воді; б) дія магнітом; в) збирання тирси на поверхні води; г) фільтрування.

Рівень 4

1. У якій із сполук масова частка Оксигену є найвищою СО, СО2? Відповідь підтвердити відповідними розрахунками.

2. Урівняти рівняння хімічних реакцій:

CuO + HNO3 = Cu(NO3)2 + H2O

C3H8 + O2 = CO2 + H2O

 

ІІІ. Підведення підсумків уроку.

завантаження...
WordPress: 22.77MB | MySQL:26 | 0,313sec