ТАКТИКИ І СТРАТЕГІЇ ЦІЛЕСПРЯМОВАНОЇ ПОВЕДІНКИ

(продовження)

Мета: ознайомити з технікою досягнення мети

/. Вправа «Путівник за маршрутами успіху»

 

Крок сьомий. Відзначайте свої успіхи.

Збережіть заповнену таблицю успіху і переглядайте її щоразу, коли вам знадобиться підвищити впевненість у собі чи підвищити мотивацію домогтися нового успіху. Досягаючи мети, відзначайте події. І згадуйте, згадуйте, згадуйте свої успіхи. Усе буде чудово! Святкуйте і насолоджуйтеся своїми досягненнями.

 

Крок восьмий. Поставте нову мету.

Одна з пасток, у яку потрапляє більшість людей, — досягнувши мети, вони зупиняються і починають «почивати на лаврах». Ви досяг-ли мети… стали ледачим, розчарованим, втомленим… Міркуєте, а чи не все ви вже пізнали в цьому житті. Щоб уникнути днів, місяців і років перебування на грані застою, вам потрібно намітити собі новий маршрут перш, ніж ви досягнете остаточного результату на старому. Пам’ятайте, це не остаточний успіх, а лише те, що ви знайшли в дорозі. (Фактично, більшість людей мають «емоційний спад» у момент, коли справді досягають своєї мети… відбувається викид адреналіну).

 

 

Анкета досягнення успіху

Скопіюйте цю анкету на чистий аркуш паперу й тримаєте його в папці для щоденної перевірки вашого прогресу:

Встановлені маршрути.

Перешкоди.

Стратегії.

Передбачувана дата завершення.

Особиста винагорода.

Пусковий механізм.

Поточний звіт.

Дата завершення.

 

2. Релаксація «Настрій»

Візьміть кольорові олівці й аркуш паперу. Розслаблено, лівою рукою намалюйте абстрактний сюжет: лінії, кольорові плями, фігури. Пориньте у свій внутрішній світ відчуттів і хвилювання. Виберіть колір і проведіть лінії так, як вам хочеться, — відповідно до вашого настрою. Уявіть, що ви матеріалізуєте свій настрій. Якщо ви відтворили гарний піднесений настрій, посміхніться! Якщо ви відтворили сумний, неприємний настрій, переверніть аркуш на другий бік і намалюйте гарний настрій. Відчувайте задоволення від зміни малюнка і настрою.

завантаження...
WordPress: 22.88MB | MySQL:26 | 0,443sec