Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання

Урок 126

Тема. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання.

Мета:узагальнити та систематизуватизнанняучнів з теми «Відсотки. Середнєарифметичне»;формувативмінняузагальнювати та робитивисновки;виховувативідповідальністьпрацьовитість і самостійність, дисциплінованість, розвивати навички колективної праці ,

Тип уроку:удосконаленнязнань і вмінь.

Методи і прийоми навчання:« спіймай помилку», «гумористична пауза», метод «скринька запитань»

ХІД УРОКУ

I. Організаційна частина. Формування робочого настрою

II. Актуалізація опорних знань.

«спіймай помилку» ( скласти на основі завдань попередньої самостійної роботи)

1.Виразити у відсотках:

0,19= 190%; = 20%

2. Виразити у вигляді десяткового і звичайного дробу:

3,5%= 0,35=35/ 100;

147%=0,147=14,7.

3.Знайти рівні вирази у таблиці:


Презентація задач, складених дома.

Гумористична пауза: а зараз трішки відпочинемо. Включіть логіку, кмітливість та почуття гумору і спробуйте знайти середнє арифметичне не чисел, а предметів, істот, навколишнього середовища.

Знайти середнє арифметичне:

Портфеля та рюкзака; (ранець)

Велосипеда та мотоцикла;( мопед)

Жінки та риби;( русалка)

Піаніно та баяна ( акордеон)

Холодильника та вентилятора(кондиціонер)

Яблука та персика (нектарин)

Чоловіка та коня ( кентавр)

ІІІ. Розв’язування тренувальних вправ.

№1594, 1599 розв’язуємо коментуючи,

№ 1596, 1605. самостійно

IV. Підсумок уроку.

Метод «Скринька запитань»: Швидко дайте відповідь на поставлене сусідом запитання і задайте йому своє.

V. Домашнє завдання

– Повторітьтеоретичнийматеріал за відповідними параграфами підручника

42-44

– Виконайтезавдання: 1713,1716.


ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Урок 126+ (30.7 KiB, Завантажень: 0)

завантаження...
WordPress: 22.89MB | MySQL:26 | 0,714sec