Свято квітів (СЦЕНАРІЙ)

Ведуча. Ми раді вітати усіх присутніх у залі із прекрасним святом – святом квітів.

Ведучий. чарівний світ квіткового царства. Скільки романтичних легенд, переказів, фантастичних казок приберегли нам квіти. І кожна з них ще й досі таїть у собі чимало незвіданого, загадкового, таємничого.

Ведуча. Квіти – це вираз красномовної душевності всього живого на землі. Вони захоплюють наш погляд і допомагають краще зрозуміти зміст життя.

Ведучий. квіти… Вони повсюди: у лісі, у полі, в садах і парках. Посаджені коло оселі, вони прикрашають дім, вулицю. Спілкування з квітами пробуджує в людей почуття любові до прекрасного, до природи, надихає на поезію…

(Читання віршів)

Ведуча. Знаєш, у мене таке враження, що ми знаходимось у квітковій оранжереї. Нас оточують такі сліпучо – красиві дівчата, мов квіти. Так і хочеться зануритись у вирій квіткового аромату, потонути у дивних звуках квіткової симфонії.

Ведучий. Так, ти маєш рацію, адже яке свято обходиться без пісні. Я б теж із задоволенням послухала, як перебирають струни квіти…

(Виконання пісень)

Ведуча. Унікальний і дуже давній вид мистецтва щодо складання букетів, квітково – декоративних композицій існує у Японії. Букет, створеним творчим процесом називається ікебана, а сам процес – аранжування. Особливе вміння полягає в тому, щоб правильно вибрати для квітів і декоративних рослин – компонентів місце, поєднати відтінки та обриси відібраних квітів, підібрати вазу.

Ведучий. у кожної квітки свій настрій, свій характер, своя музика, тому вдало складена композиція буде звучати як гарна мелодія.

Ведуча. Просимо капітанів команд вибрати завдання для наступного конкурсу.

(Створення букетів)

Ведучий. Ось і підійшло наше свято до завершення. Я вважаю що сьогодні ви багато чого дізналися про квіти. І зрозуміли що квіти – це найбільша краса нашої природи.

Ведуча. До побачення. До нової зустрічі друзі!

завантаження...
WordPress: 22.91MB | MySQL:26 | 0,452sec