Сценарій свята осені

Закружляла осінь в природі,

І в душі промайнула туга,

Хмари сум на людей наводять ,

Все поглинула сіра смуга.

 

Та не будемо ми сумувати .

Бо не все тут похмуре і сіре.

Квітам радість дано дарувати,

Оживляти думки осілі.

 

Так, хоч надворі осінь з усіма її незмінними супутниками: дощем, вітром, сірістю і туманом , ми не сумуємо. Адже осінь – крім того, ще й багатство барв, і щедрість садів , і неозора палітра сонячних посмішок , що знайшли притулок у квітах.

І зрозуміло, чому саме квіти так милують око , роблять нас добрішими і сягають кожному в такі недосяжні глибини душі , де заховані любов, ліричність і сентиментальність.

До того ж квіти надихають на творчість. Я думаю, що, напевно, всі великі митці найкраще творили, споглядаючи на оригінальні композиції.

І сьогодні у кожного з вас був шанс відчути себе художниками , дизайнерами , готуючи до показу свої панно, виткані з квітів , фруктів, овочів та природніх матеріалів. Ми запрошуємо учнів 9-А класу показати свої панно і розповісти , що саме і чому вони зобразили на ньому.


Конкурс дизайнерів (представлення панно).

 

 

Прекрасне не залишає байдужими навіть найчерствіших, а квіти здатні розбудити в нас акторів, акумулювати такі можливості , про які ми навіть не здогадувалися Краса, любов і квіти – це гармонія,

Що викликає хвилю лірики в серцях,

І пісня лине, сколихнувши спогади.

Співай як вмієш, тільки з квітами в руках.

Конкурс пісень про квіти

 

В день народження ми вітаємо друзів букетами, взявши квітку, поспішає юнак на побачення, учні дарують вчителю квіти , як знак любові і поваги.

Так вже заведено , що в урочистих випадках поруч з нами квіти , даруючи які ми наче віддаємо часточку особистого, найпотаємнішого.

Сьогодні ви всі прийшли з квітами, і тому матимете можливість сказати слова , які, можливо, соромилися сказати раніше, чи не задумувалися , чи просто не вважали за потрібне. Предметом вашого освідчення може стати будь-хто з присутніх в цьому залі, і не один , а група людей або навіть цілий клас.


Конкурс “Освідчення”.

 

Чарівна, ніжна , духмяна , ароматна , тендітна, скільки є слів , щоб охарактеризувати всього-навсього її , інколи гордовиту , розкішну , інколи зовсім непримітну , але для якої теж знайдуться відповідні слова.

Дуже часто назва квітки асоціюється з певним конкретним словом : синьоока – фіалка , самозакоханий – нарцис. Але не будемо продовжувати далі , оскільки наш наступний конкурс і передбачає вияв вашого інтелекту .

А умови конкурсу такі: отримавши назву квітки, ви маєте дібрати відповідні епітети, які найкраще характеризують цю квітку, не називаючи її.


Конкурс ораторів

 

Щоб описати справжню красу квітів, інколи навіть замало звичайних прозових слів, тоді опис виливається у неповторні ліричні рядки. Сьогодні і усі ви побуваєте у ролі поета, який замилувавшись квітами , творить свій шедевр. А щоб полегшити вам завдання , ми пропонуємо перший рядок поезії.

Чому квіти не в”януть ?

 

 


Конкурс поетів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Квіткова феєрія”

 

(вечір для старшокласників)

 

 

завантаження...
WordPress: 22.88MB | MySQL:26 | 0,330sec