Сценарій свята квітів

Вечір розпочинається вальсом у виконанні старшокласників.

 

1.Закружляло, замело у вихорі танцю чарівну осінь. Обсипало різнобарвними шатами, розфарбувало неперевершеними кольорами всі куточки, куди лиш заглянула її величність.

 

2.Романтика, чарівність, м’якість, мрійність – ось все те, що переповнює душу сподіванням осіннього чуда, яке озивається першим падолистом, першим холодним туманом і голубим, але до прозорості холодним небом.

 

1.І навіть пожовкле листя, яке є згадкою про чарівне літо, лише доповнює ту гармонію, яку можна виразити в пісні.

(Пісня)

 

2.В усі століття і в усі віки поети сумували і любили. Любов буває раз чи два, чи п’ять, природа ж нас чарує кожен день щосили.

 

1. Але вітаються, як правило віршами. Віршів є безліч: в них і сум, і біль, і гордість, і бажання, й радість. Ціле життя – усе у них одних.

 

2.А зараз конкурс вже для вас. Згадайте, що оточує всіх нас і спробуйте себе відчути й написати, хоча б як Пушкін “Люблю я пышное природы увяданье, в багрец и золото одетые леса…”

 

1.Чи пам’ятаєте Франка ” Зів’яле листя” – і лірика й кохання – неспроста. Всьому виною певне осінь, її природа й зваба золота.

 

2.Отож, умова конкурсу така: за допомогою ключових слів кожна команда спробує скласти свій кращий вірш про осінь.

Осінь

Туман

Сльози

Обман

 

1.Воістину наша земля сповнена талантами. Маленькими і великими, зірковими і тими, що тільки – тільки прокидаються і неперевершеною істиною є те, що талант нашого народу полягає в його пісні.

 

2.А хто ж як не ви, здатні заспівати чисто й дзвінко, так, як не зробить це ніхто. Отож, запрошуємо на наш пісенний вернісаж!

(Конкурс пісні)

 

1.Кожна пісня має своє продовження в танці. Варто зірватися легенькому вітерцю і – мовби за помахом пензля художника кидається у вальс листочок клена чи дуба, ясена чи берізки. Вирує, захоплюючи все довкола у свій земний танок, магія природи і краси.

 

2.Неперевершеною граціозністю сповнюєте цей зал ви, відчувається молода вируюча сила, що рветься зовні, готова в будь-яку мить закружляти в танці, підкреслюючи власну красу і гармонію музики, руху й природи.

 

1.Отож, до вашої уваги наступний конкурс, назва якому “Танцювальний марафон”.

 

2.Для того щоб визначити пари ми скористаємося досить простим методом. Виберіть собі листочки і знайдіть того, у кого є половинки, що ідеально підійде до вашої. Дві половинки, складених в одне ціле, означатимуть пару. Отож, запрошуємо до танцю.


(Танцювальний вінегрет)

 

1.Жодний день у нашому житті не обходиться без того, що ми звемо прикметами. «Прикметі вір, але й перевір» – стверджує народна мудрість, але ми впевнені, що на собі ви безліч разів перевіряли силу-силенну прикмет.

 

2.Саме тому мий оголошуємо конкурс на кращого знавця осінніх прикмет, де виграє та команда, яка найбільше й найвлучніше добиратиме прикмети, що стосуються безпосередньо осені.

 

1.Отож, наш конкурс розпочинає команда…..і користуючись своєрідним дощиком кожна наступна команда продовжує попередню, не повторюючись при цьому і не затримуючись більш ніж на 5 секунд.


(Осінні прикмети)

Пісня.

2. Можна визначити безліч прикмет, але одна прикмета завжди на виду: якщо дощ, ми беззаперечно шукаємо парасольку, якщо сонечко – прихопимо в дорогу з собою капелюшок, якщо ж прохолодно – довго добиратимемо теплий одяг.

 

1. Звичайно, фактом є і те, що якщо на дворі осінь, до того ж чарівна, кожен з вас приділяє своєму гардеробу чимало часу, щоб підкреслити свій смак і почуття міри, яке виражається в умінні оцінити красу і в ній підкреслити свою.

 

2. Саме тому ми й пропонуємо вам представити свою моду, але з обов’язковим використанням атрибутів осені.

(Конкурс “Мода”)

 

1. Все знаємо, все вміємо, всім захоплюємось і володіємо.

Понад усе вражаємо, тому в інтелектуальний падолист зіграємо.

 

2. Для того, щоб визначити переможця в цьому конкурсі, першими братимуть участь у ньому учні 8-а,8-б,9-а,9-б, наступними, відповідно, 10 і 11 класи. Переможці виходять у фінал.

Отож, запрошуємо на перший тур нашого падолисту.

 

1.Учасники уважно слухають підказки і записують одним словом відповідь на аркуші паперу.

Пам’ятайте, що пишете ви лиш одне слово і той, у кого буде найбільше правильних відповідей виходить у фінал. В фіналі ж, як завжди, перемагає сильніший.

(Інтелектуальний падолист)

 

2. Ви чуєте, все вимагає руху. Навіть вітер за вікном нам шепче «Нумо, музику!» Отож танцюймо, в вихорі танцю кружляймо, вгадуймо в листі гармонію й з осінню в коло ставаймо!

 

 

 

 

 

 

 

Звучить пісня. Фанфари. З-за куліс звучить оголошення.

 

 

 

 

“Увага! Увага!

Запрошуємо всіх принцес, баронес і просто красунь на бал.

Найпрекрасніша, найрозумніша, найталановитіша стане

королівською нареченою! Поспішайте!”

 

Входить швидко принц. За ним вбігає король.

– Ваша величносте, Принце! Зачекайте! Ну

  • скільки можна!
  • Ні, ні, ні.
  • Ну вислухайте мене.
  • Не хочу і не буду одружуватися.
  • Принце, я вас благаю, хоч одним оком. Адже в нас зібрались найкращі принцеси з усіх сусідніх королівств.
  • Не хочу.
  • Послухайте. Згоден, не будете одружуватись. Але хоч виберіть собі наречену. Ви б бачили їх: чарівні, ніжні, курносі, з пухнастими щічками, веселі, добрі, милі. Ах, шкода, що я не в вашому віці. Прошу вас погоджуйтесь.
  • Гаразд, лише моє добре ставлення до вас змушує мене піти на цей крок. Але за однієї умови: це повинна бути найкраща принцеса, яка вміє співати, танцювати, має гарний смак, гарні манери (замріяно загинає пальці)
  • Досить, досить! Отже, ви погоджуєтесь. Впевнений, що серед наших юних красунь є одна, яка зможе приміряти на себе королівську корону.
  • Давай послухаємо наших претенденток. Нехай розкажуть про себе, з якого королівства прибули до нас, і які смаки мають.(хлопає в долоні, пажі вводять 1-шу учасницю)

Король: які красномовні. Любий принце, впевнений, що ви вже зробили всій вибір.

 

Принц: Не хочу одружуватись. Піду я краще з пажами на полювання.

 

Король: зачекайте! Невже вам не сподобалась ота білява принцеса, в рожевому, чи інша та , що так гарно розповідала про свою сім’ю? Ви не можете їх образити. Ви ж принц. Дайте їм ще один шанс.

 

Принц: Все, досить, піду послухаю музику.(одягає плеєр)

 

Король: Що ж, дуже добре. Адже наші претендентки на корону теж вміють гарно співати. От разом і послухаємо.


(2-й конкурс: музичний)

 

Король: Браво, браво! Як чудово , ангельські голоси. Принце, вам сподобалось?

 

Принц: Подумаєш, співом зараз нікого не здивуєш. І зовсім не

Обов’язково мати наречену, яка вміє співати.

 

Король: Синку, але ж це принцеси – особи благородні. Вони не повинні займатись ніякою брудною роботою.

 

Принц: Тату, я про інше. Ви знаєте, який я розбещений, мій настрій змінюється кожні 5 хвилин.

 

Король: Сину, ви так не хочете одружуватись, що зводите на себе наклеп.

 

Принц: Так, так. То я веселий, то несподівано, щось так засмутивсь, що хочеться плакати, або раптом надходить натхнення і з’являється бажання писати вірші. Зі мною ні одна дружина не витримає, не те що принцеса.

 

Король: Може й так, але наші конкурсантки настільки талановиті, що вміють перевтілюватися і зможуть під стосуватися під будь-який ваш настрій. Давайте подивимось, на акторські здібності принцес.

(3-ій конкурс: театральний)

 

Вбігає стривожено паж.

– Ваша величносте!

– Що сталося?

– Наші принцеси ведуть себе дуже дивно.

– Чому?

– Вони так здружилися, що не хочуть далі конкурувати одна з одною, а хочуть разом танцювати.

 

Принц: Як, не хочуть за мене заміж? Але я вже згоден! Подивлюся, як вони танцюють, і виберу собі наречену.

( 4-й конкурс :танцювальний)

 

Король: Ох і хитрі ж ці принцеси, знають як себе вести з принцом. Справжні маленькі леді.

 

Вибігає принц.

– Набридло мені це королівське вбрання. Воно незручне, негарне і несучасне. Де наші королівські кравці? Негайно зібрати їх сюди, нехай попрацюють ножицями і голкою та зшиють мені новий костюм. Такий як в принцес, коли вони так танцювали.

 

Король: Сину мій! Не личить особі королівського роду ходити в лосинах (Господи, слово ж яке придумали) та футболках.

Але принцеси – модниці. Вони вміють вдало підбирати вбрання на кожен день і на свято. Так що не переймайтесь, якщо вони самі мають гарний смак, то і вас зможуть одягнути, так, як вам сподобається.

 

Принц: Що ж , подивимось, в чому вони прийшли. Адже як відомо, зустрічають по одежі. Хоча в нас все вийшло трішки навпаки, отже будемо проводжати, милуючись юними топ-моделями.

( 5- ий конкурс: мода. Дівчатка демонструють моду і залишаються на сцені)

 

Король: Отже, настав час для Принца вибирати собі наречену, якій ми зможемо одягти королівську корону.

Попросимо журі підвести підсумки конкурсу.

Журі підводить підсумки. Принц одягає корону .

завантаження...
WordPress: 22.91MB | MySQL:26 | 0,330sec