Сценарій прийому в піонери

 

Ведуча. Сьогодні у святкову світлу днину

Іменинників віншує і гостей

Україно, щиро просим на гостини

До твоїх добром об’єднаних дітей

 

Ведучий. В осінній день, що першим інеєм іскриться

Й веселка грає сяйвом кольорів

Ми урочисто відзначаємо річницю

Спілки друзів, однодумців, земляків

Ведуча. День народження спілки піонерських організацій України. Основна мета організації – прав та інтересів дітей. Об’єднання зусиль для добрих і корисних справ, розвитку творчих здібностей. Символ нашої організації «Веселка» і наш галстук «веселковий»

Ведучий. А чому «веселковий»?

 

Ведуча. Та тому, що завжди після бурі і негоди на небі з’являється веселка, як символ чистоти, оновлення, радості і надії. Тож нехай і наша організація, як веселка, стане тим містечком добра, милосердя, чистоти, любові, хай допоможе вона кожній дитині знайти справу до душі, виховувати в собі кращі риси людини – гуманіста.

 

Ведучий. У нашій школі діє дитяче об’єднання «Веселкові вітрила», у якому налічується 7 піонерських загонів та 8 загонів барвінчат, діяльність яких спрямовується на згуртування дітей, вироблення найрізноманітніших програм, направлених на виконання добрих і корисних справ, на розвиток різноманітних здібностей.

 

Ведуча. Сім центрів, які діють у нашій школі мають своїх керівників. І зараз голова Координаційної ради – Гординська Анжеліка презентуватиме нашу організацію «Веселкові вітрила»

(Презентація)

 

Ведучий. Сьогодні наша спілка поповнюється новими загонами – це учні 5-их класів, які були барвінчатами, а сьогодні ми їх приймаємо у свою піонерську сім’ю.

 

Ведуча. Звичайно, що піонерами можуть бути лише виховані школярі, доброзичливі, уважні, турботливі, які вміють мислити, аналізувати, працювати над собою, не зупинятися на досягнутому.

 


Ведучий. Давайте перевіримо, чи готові наші молодші друзі стати піонерами і послухаємо, що ж вони обіцяють нам.

Отож, запрошуємо на сцену голів загонів.

 

Голова загону 5-А кл. Ми, загін «Дружба», обіцяємо бути гідними членами організації «Веселкові вітрила», створити класні центри і звітувати про проведену роботу голові ради спілки.

 

Голова загону 5-Б кл. Ми, загін «Веселка», обіцяємо жити за законами піонерів, приймати активну участь у піонерському житті школи.

 

Ведуча. Рада піонерської організації «Веселкові вітрила» постановила прийняти у піонери загони «Дружба»,. «Веселка» у кількості ………. учнів. Право пов’язати галстуки надається піонерам 7-х класів.

(під мелодію піонери пов’язують галстуки п’ятикласникам)

Для вас, друзі, звучить наша піонерська пісня. Співаємо разом.

(Звучить «Веселкова» пісня» , усі співають,

5-класники сходять зі сцени)

 

Ведучий. Сьогодні справжнє свято для наших 5-тикласників. І кожен з них може гідно нести ім’я піонера, бо усі вони дружні, чесні, відкриті, і кожен з них талановитий по своєму, і саме сьогодні вони щиро розкриють перед вами свої обдарування.

 

Ведуча. Запрошуємо на сцену….

 

Ведуча. Я бажаю вам здоров’я, віри в себе, бажаю примножувати добрі справи на користь класу, своєї родини, на користь вашої малої батьківщини, місця де ви народилися.

 

Ведучий. Вивчайте і примножуйте традиції свого народу, вивчайте історичне минуле України, поважайте старших, піклуйтесь про молодших, своїх рідних і близьких.

 

Ведуча. Будьте просто творчими особистостями і майте активну життєву позицію.

 

Ведучий. Успіхів вам!

завантаження...
WordPress: 22.87MB | MySQL:26 | 0,315sec