Сценарій «Перехрестя кохання»

Ведуча. У кожного народу є два береги. Від одного людина відпливає, а до іншого неодмінно причалює. На нашій життєвій дорозі зустрічаємо чимало берегів, не менш значних :”Берег надії, юності, кохання…” І де б не зупиняла людина, їй завжди світитиме, зігріватиме, допомагатиме перебороти незгоди берег кохання.

Ведучий. А ви знаєте що?… уже сімнадцять сторіч поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – день Святого Валентина. Цей день називають … (днем закоханих). Напевне, ви звернули увагу, що сьогодні навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірене часом. І допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.

Ведуча. Перший конкурс нашої програми має назву “Спокуса”. Зараз учасники будуть зваблювати один одного за допомогою голосу. Першими ми з вами познайомимося із ніжними, чарівними учасницями. Слово учасницям. (Візитка)

Ведучий. От які вони у нас: неповторні, загадкові. А які ж юнаки беруть участь у програмі. Слово учасникам. (Візитка)

Ведуча. По голосу чути, що сьогодні юнаки щирі та готові на все заради кохання.

Ведучий. Дивлячись на сьогоднішніх учасників, у мене є наді, що сьогодні у цій залі спалахне перше кохання. Для того щоб ви краще дізналися один про одного, ми поспілкуємося.

Ведуча. Багато сучасних молодих людей твердять, що справжнього світлого почуття любові не існує. Що ви думаєте про це? Чи існує кохання і як дізнатися, що воно вже прийшло? Першими поділяться своєю думкою юнаки.

Дівчата а ви як гадаєте?

Ведучий. Це були перші відповіді учасників конкурсно – розважальної програми “Перехрестя кохання”. (Аплодисменти).

Ведуча. Запитання до хлопців. Уявіть, у вас є дівчина, ви її кохаєте і, здається, вона кохає вас. Як ви вважаєте, кому треба освічуватися в коханні першому: дівчині чи юнакові? (Відповідь хлопців).

Ведучий. Думку учасників ми вислухали, та кожен із присутніх має власну думку на те чи інше запитання. Адже кохання не терпить штампів. Кохання – це не тільки хвилини радості, щастя, але й хвилини розчарувань і болю.

Ведуча. От уявіть, дівчата, батьки не дозволяють вам зустрічатися із хлопцем, в якого ви закохані. Ваші дії:

А) ви забудете його, щоб догодити батькам;

Б) ви будете зустрічатися всупереч волі батьків;

В) ви спробуєте переконати батьків, що цей хлопець саме для вас;

Г) ваш варіант відповіді.

(Відповіді дівчат).

Ведучий. Вся молодь полюбляє вечірки. А взимку вони особливо часто проводяться. Запитання до юнаків: вас запросили на вечірку, на якій не буде вашої дівчини. Ваші дії:

А) ви проведете цей вечір з іншою дівчиною;

Б) ви будете самі;

В) ваш варіант. (Відповідь юнаків)

Ведуча. Відповівши на низку запитань, ви вже трішки дізналися один про одного. І тому, я гадаю, можна проводити конкурс, який має назву “Знаки уваги”.

Ведучий. Умови конкурсу дуже прості: я буду задавати запитання дівчатам про хлопців, а хлопцям про дівчат. За кожну правильну відповідь ви отримуєте 10 балів.


Запитання дівчатам про хлопців:

1. любить довго поспати.

2. не любить чистити зуби.

3. любить дорогі парфуми.

4. любить мити посуд.

5. любить гарних дівчат.

6. любить музику.

7. любить спорт.

8. не любить сперечатися з дівчиною

9. не вміє готувати.

 

Запитання юнакам про дівчат:

1. любить випікати торти.

2. не любить слухати музики.

3. має багато друзів.

4. любить посперечатися з матір’ю.

5. любить китайську кухню.

6. любить багато поїсти.

7. поважає батьків.

8. колекціонує слонів.

9. не любить багато писати.

(Підраховуємо бали)

(Музична пауза)

(Слово журі)

Ведуча. Підбадьорити наших учасників та розвеселити вас, любі глядачі, завітали учасники театральної студії “Маски”. Зустрічайте їх. (Виступ 10 класу, 9 класу, 8 класу).

Ведучий. Дякуємо нашим артистам. А ми повернемося до розмови із учасниками.

Ведуча. Дівчатам досить часто подобаються одні й ті ж хлопці. А від цього трапляються прикрі ситуації. Та від такого почуття ніхто не застрахований. От, уявіть, дівчата, ви закохалися в хлопця, який зустрічається з вашою подругою. Як ви вчините в цьому випадку:

А) ви пожертвуєте дружбою заради кохання;

Б) ви покинете хлопця, бо цінуєте дружбу;

В) ви спокійно вирішите все це зі своєю подругою

Г) ваш варіант відповіді.

(Відповіді дівчат).

Ведучий. Запитання до хлопців. На дискотеці ви бачите, що до вашої дівчини залицяється інший хлопець. Якими будуть ваші дії:

А) ви спокійно з ним поговорите;

Б) розпочнете бійку;

В) ви стримаєте себе і поставитеся до цього спокійно;

Г) ваш варіант відповіді.

(Відповіді юнаків).

Ведуча. Наше шоу відбувається напередодні дня Святого Валентина. І за народним повір’ям закохані люди дарують один одному валентинки. Дівчата, як ви думаєте, як подарунки потрібно подарувати і щоб ви хотіли отримати в цей день? Хлопці та дівчата – немов різнокольорові квіти; кожна квіточка красива, неповторна по своєму. Та кожен обирає собі найкращу. Хлопці, якою ви бачите ідеальну дівчину? (Відповіді).

Ведучий. Дякуємо вам за відверті відповіді. Пропоную провести конкурс, у якому ви ще більше розкриваєтеся, як особистості. Конкурс має назву “ДТП”.

Ведуча. Розкривати свої здібності першими будуть дівчата. Хлопцям слід уважно слухати, бо вони будуть оцінювати виступи дівчат. Пам’ятайте, що ви можете поставити 5, 10, 15 балів тільки один раз. (Виступи дівчат – пісні).

Ведучий. Подякуємо дівчатам за цікаві виступи. Прошу оцінити виступи дівчат. (Хлопці оцінюють виступ ___________ ___________ ___________ __________)

Ведуча. Про світ своїх захоплень зараз повідають нам юнаки. Отож запрошуємо учасників: ______________ ___________ .

Ведучий. Дякуємо хлопцям за виступи, а дівчат просимо оцінити старання юнаків. ____________ ____________ . (Бали учасників за цей конкурс. Хлопців. Дівчат.)

Ведуча. Перед тим як зробити свій остаточний вибір, дайте будь ласка, відповідь на таке запитання: Що ви цінуєте в хлопцях (у дівчатах)?

Ведучий. Дякуємо за відповіді і прошу зробити свій вибір. Довіртеся своїй інтуїції. Для вас, любі гості, в цей час пісня.

Ведуча. Прошу уваги. Оголошуємо результати конкурсно – розважальної програми “Перехрестя кохання”. Дякуємо за участь у програмі. Подарунки від центру дитячої та юнацької творчості. Яка ж пара стала переможцем? Підіб’ємо підсумки.

Ведучий. Просимо хлопців підійти до своїх дівчат, а ідеальну пару запрошуємо на наше перехрестя. Вітайте їх.

завантаження...
WordPress: 22.91MB | MySQL:26 | 2,566sec