Сценарій: Етнодискотека

(Звучить пісня про Україну 8-А клас)

Ведучий 1. Україно! Чарівна моя ненько, найкращий куточку землі, солов’їна пісне! Ти найкраща, але найбільше твоє багатство – народ. Народ чесний, трудолюбивий, нескорений, міцний, як граніт, співучий, дзвінкоголосий.

Ведучий 2. Ми, українці – народ веселий, цінуємо гарну пісню, запальний танець, влучний гумор. Тому, саме сьогодні, ми усіх гостинно запрошуємо на етнодискотеку! Бажаємо гарного настрою та веселої забави!

Ведучий 1. Сьогодні в програмі: конкурси, розваги, жарти. І все це під народну музику.

Ведучий 2. Не будемо довго говорити, будемо багато танцювати! Розпочинаємо танцювальний вечір “Дикими танцями”

(«Дикі танці» 7-Б клас)

Ведучий 1. Невичерпна скарбниця України! Нашу пісню знають на всій землі, вона лине над світом, розносячи славу про народ, який дав їй крила.

Ведучий 2. «Щасливі ви, — сказав великий російський письменник Лев Толстой молодому студентові-українцеві, — що народилися серед народу з такою багатою душею, народу, що вміє так відчувати свої радощі й чудово виливати свої думки, свої мрії. Хто має таку пісню, тому нема чого боятися за своє майбутнє, його час не за горами. Вірите чи ні, що жодного народу простих пісень я не люблю так, як вашого. Під музику українських пісень я душевно спочиваю. Скільки в них краси й грації, скільки дужого молодого почуття й сили».

Ведучий 1. Тож для вас звучить українська пісня « _____________________» у виконанні _____________________________

(Пісня )

Ведучий 2. А зараз я запрошую усіх до участі у першому конкурсі.

Ведучий 1. Утворіть, будь ласка, коло, для вас буде грати різна музика, а ви маєте показати свою танцювальну майстерність. Готові? Тож почали.

(Конкурс «Вернісаж мелодій»)

Ведучий 2. В українців пісні не творяться, а самі ростуть, як квіти на лугах, і така їх кількість, якою жоден інший народ не може похвалитися.

Ведучий 1. Тож _________________ дарує нам одну із них «______________»

(Пісня )

Ведучий 2. Наш наступний конкурс пов’язаний з хусткою. (бере в руки хустку)    На ній гроно і пелюстка.     І небо й райдуга на ній

    Мов берегиня вроди, хустка. Здавен у нашій стороні

Ведучий 1. Будь-який народний обряд не обходиться без хустки.

Коли народжується дитина – приходять родичі з хлібом і хусткою. Хустина – оберіг дитини і матері від злих сил.


Ведучий 1. Коли сватають дівчину, на знак згоди вона підносить старостам хустки, а парубкові – нареченому хусткою перев’язує руку на знак згоди стати його дружиною.

Ведучий 2. Подивуймося ж і нині незнищеній, живучій любові нашого народу до простого та водночас незбагненного дива – української хустки.

Ведучий 1 Оголошую конкурс для дівчат «Хто найоригінальніше пов’яже хустку»

Ведучий 2. Запрошуємо по 2 представниці від кожного класу.

Ведуча 1. Дівчата, готові? Тож покажіть нам свою вишуканість.

(Конкурс «Хто найоригінальніше пов’яже хустку»)

Ведучий 2. Дівчата, ви молодці. А зараз запрошуємо вас на танець з хусткою. Танцюють усі! (всі утворюють коло, а дівчата з хустками в середині кола)

(Загальний танець з хусткою)

Ведучий 1. Дорогі друзі, поки ваші ніжки відпочивають від запального українського танцю ________________ дарує всім пісню «_______________»

(Пісня )

Ведучий 2. Швидко лине час. Наша етнодискотека добігає до кінця. Але не закінчується гарний настрій, гумор, бажання танцювати.

Ведучий 1. Бо ми є нащадками наших талановитих предків , що створили пісенні скарби, якими захоплюється весь світ. Українська музика і поезія найбільш розкішна, найзапашніша з усіх гілок світової народної творчості. Тож оберігаймо і по-справжньому любімо народні скарби рідного краю.

завантаження...
WordPress: 22.92MB | MySQL:26 | 0,869sec