Спостережливість

Тема.
Спостережливість

Мета: допомогти дітям розвивати в собі спостережливість, правильно виконувати завдання психолога.

 

Хід заняття

І. Організаційний момент.

 

ІІ. Психологічна настанова на заняття.

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

  • Про що ми говорили на минулому занятті?
  • Для чого розумній людині потрібна спостережливість?
  • Що допомагає нам бути спостережливими ( очі, думка, пам’ять, бажання запам’тати, ніби сфотографувати).

    Сьогодні ми тренуватимемо свою зорову пам’ять та збільшуватимемо обсяг уваги.

    А щоб ви не забували тему заняття, за нами спостерігатиме око.

    ІУ. Робота над матеріалом заняття.

     

    1. Запам’ятати послідовність фігур, намальованих на дошці, й намалювати все це на аркуші паперу.

    Перевірка. Поміняти місцями та знову запам’ятати й намалювати.

    Поставте собі оцінку:

    якщо все правильно – 6 балів;

    1 помилка – 5 балів;

    2 помилки – 4 бали і так далі.

    2. Гра « Вгадай предмет».

    Діти розглядають малюнки різних предметів, тварин, рослин. Потім усі заплющують очі, а один учень описує предмет.

    Наприклад: його їдять, він буває круглий або овальної форми, невеликий за розміром, жовтого кольору, соковитий, його дольки кладуть у чай, він кислий. Що це? ( лимон )

    ( 3-4 учні).

    3. Подивімося на небо ( малюнок неба). Які відтінки кольорів ви можете назвати? Якого кольору хмарки?

    4. Робота з роздатковим матеріалом ( знаходження відмінностей між малюнками).

     

    У. Підсумок заняття.

    – Що ми сьогодні робили на занятті?

    – Чого навчилися?

    – Для чого ми це робили?

    – Що б вам хотілося повторити?

    – За чим вам хотілося б поспостерігати?

    – Про що б ви хотіли б дізнатися?

    – Чи зможете ви бути уважнішими?

завантаження...
WordPress: 22.84MB | MySQL:26 | 0,423sec