Соціальна реклама «Мій вибір – ноосферна школа»

Учень 1: Ми раді вітати наших шановних гостей і запропонувати невеличку паузу для зосередження ваших сил, а саме – соціальну рекламу моделі Ноосферної школи.

Педагог-організатор: Шановні колеги, ми ввійшли в той період, коли зміна ідей, технологій, знань відбувається швидше, ніж зміна поколінь. Здатність сприймати ці зміни і творити їх самій – найважливіша властивість людини 21 століття. Саме ці зміни окреслюють наші завдання, визначальним чинником яких стала інноваційність. Як ми її бачимо?

Насамперед, у зорієнтованості на природну сутність дитини, зверненні до її вікової свідомості та почуттів, вихід на результативність, формування життєвих компетентностей. Про це у нашій соціальній рекламі.


Учень 2: Вам хочеться дізнатись, чому Ноосферна школа?

Бо вона формує таке поле людської думки, яке не входить у протиріччя з навколишнім світом, а перебуває в гармонії з біосферою Землі. А всі учасники свідомо працюють над окультуренням Ноосфери, семантичного поля, яке формується нашими думками та справами.

Учень 3: Ви хотіли б довідатись, що лежить в основі нашої моделі?

Це найгуманніший підхід, що передбачає створення такої атмосфери, в якій кожного учня скеровують на пізнання свого істинного призначення в житті.

Учень 4: Якщо вас цікавить ідея створення такої моделі, ви маєте знати: «Наша школа існує для дитини. Саме учень тут є тим центром, навколо якого обертаються всі системи шкільної Галактики.

Учень1: А глобальна мета Ноосферної школи – сприяти становленню, розвитку, вихованню в Дитині учня, Шляхетної людини шляхом розкриття її особистісних рис.

Учень 2: Вам потрібні освітні стандарти Ноосферної школи, зверніться до путівника, який ми усім вам гостинно пропонуємо (Роздають). Уже на першій сторінці ви знайдете все, що вас зацікавило.

Учень 3: Знайте, у нас кожен учень може вибирати, кожен учень може замовляти – освітні послуги ерудованих фахівців, найактуальніші освітні курси, у які умовно поєднуються навчальні предмети, факультативи та курси за вибором.

Учень 4: Якщо вам замало цієї інформації, звертайтесь на вебсайт Чемеровецького НВК №1……. . оскільки від кожного з нас залежить, чи стане він шляхетною людиною, а це нескінченний процес самовдосконалення.

 

 

 

Супровід до мультимедійної презентації.

1. До вашої уваги мультимедійна презентація «Компетентнісний підхід у формуванні успішної життєтворчої особистості». Чому саме ця тема? Вважаю її сучасною і актуальною на сьогодні.

Бо кожна дитина – проект світу і смислу. У цих словах – суть життєтворчості, серцевини компетентнісно спрямованої освіти, коли перед кожним із нас постає завдання – створити собі нову сутність, оскільки бути людиною – означає стати нею. А це нескінченний процес самовдосконалення.

2. Наше суспільство перебуває в такому стані, за якого більшість не може вирватися із залежності від зовнішніх обставин і взяти життєву ситуацію в свої руки. Не вміючи плавати, людина тоне. Так і в житті. Не маючи необхідних знань, ми захлинаємось життєвою стихією і не завжди здатні здійснити життя відповідно моральних настанов.

3. Все це ми називаємо сьогодні новим словом «компетенція». (Слайд).

4. А сукупність компетенцій – це і є наша компетентність (Слайд).

5. Які ж компетентності має взяти на озброєння педагог – організатор, щоб стати успішним? (Слайд)

6. До вашої уваги – сутність кожної із цих компетентностей, що допоможуть вам реалізуватись як успішна особистість.

7. Чому ми вибрали темою семінару саме життєтворчу компетентність? (Слайд). Бо у життєтворчості втілюються не тільки морально – духовні, а й естетичні смаки й уявлення людини, адже життя будується на принципах істини, добра й краси. І моя цільова творча програма «Для прекрасного немає ні кордонів, ні часу», що ставить своїм завданням відкрити прекрасні моменти в душі дитини, розвинути її прагнення до самовдосконалення, пропонує ряд сучасних методів і прийомів, що забезпечують гарний результат.

8. У життєтворчій компетентності ми відзначили три складових (Слайд). Саме вони визначили сутність ще однієї моєї творчої програми «Я – само актуалізована, креативна особистість», де підібрані такі методичні стратегії, що сприяють розвитку креативних здібностей особистості, її віри в свої сили і можливості, розвиток умінь самостійно мислити, діяти в нестандартних умовах, вирішувати найрізноманітніші проблеми.

9. Звідси – визначення характерних рис компетентної життєтворчої особистості. Вона (слайд). Для того, щоб цього досягти, ми, творча група педагогів – організаторів, створили такі методичні посібники, як «Тріада партнерства», «Виховні ініціативи шкільних дитячих об’єднань». Гадаю, вони стануть для наших вихованців тими орієнтирами, які забезпечуватимуть їх особистісне зростання.

10. Яким же має бути педагог – організатор, щоб забезпечити розвиток такої компетентної особистості?

Перед вами перелік деяких форм методичної роботи, спрямованої на розвиток життєтворчої компетентності педагога – організатора (слайд).

11. І як результат (слайд).

завантаження...
WordPress: 22.88MB | MySQL:26 | 0,781sec