Розв’язування задач

Урок № 8

Тема. Розв’язування задач.

Мета: працювати над засвоєнням учнями формул для обчислення об’ємів циліндра, піраміди, конуса; продовжити роботу з формування вмінь використовувати набуті знання під час розв’язування задач; розвивати уміння аналізувати умови задач, узагальнювати та робити висновки; виховувати культуру математичного мовлення, виконання записів.

Тип уроку: застосування знань, формування вмінь і навичок.

Наочність та обладнання: моделі циліндрів, конусів,пірамід.

Хід уроку

  1. Організаційний етап

Перевірка готовності учнів до уроку, налаштування на роботу.

  1. Перевірка домашнього завдання

Організовуємо роботу з перевірки домашнього завдання за зразком з обов’язковим коментуванням учнями змісту наданих правильних розв’язань домашніх задач. Після виконання роботи за зразком учні за необхідності виконують корекцію своїх розв’язань у робочих зошитах.

  1. Формулювання мети й завдань уроку

Мета уроку безпосередньо випливає з його теми. Оскільки на попередніх уроках було вивчено формули для обчислення об’ємів циліндра, піраміди, конуса, то необхідно продовжити роботу над засвоєнням знань цих формул, сформувати сталі навички застосовувати їх до розв’язування задач на обчислення об’ємів циліндрів, конусів і пірамід.

  1. Відтворення та систематизація опорних знань

Оскільки цей урок присвячений розв’язуванню задач, то можна запропонувати учням повторити вивчені формули, користуючись підручником або записами у зошитах, і створити опорний конспект по цих темах.

Опорний конспект№2

Геометрична фігура

Формула для обчислення об’єму

Піраміда

V = Sосн H,

Конус

V =

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Урок № 8 (41.6 KiB, Завантажень: 44)

завантаження...
WordPress: 22.81MB | MySQL:26 | 0,343sec