РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «МОЯ СІМ’Я»

Розважальна програма «Моя сім’я» має не лише розважальний характер, її метою є виховання відповідальності, осмислення майбутнього сімейного обов’язку, шанобливого ставлення до народної педагогіки і фольклору.

Заздалегідь загонам пропонується обрати учасників програми — створити свою сім’ю з 3-4 членів. Кожна сім’я до початку програми має придумати свою історію: прізвище, імена батьків, дітей, розподілити обов’язків.

Для визначення кращої сім’ї обирається журі.

Ведуча.    Любі друзі! Під час відпочинку в оздоровчому таборі ми всі —

одна велика родина. Але, звичайно, усі, особливо малеча, згадуємо наші родини, які залишилися вдома. Пройде час, і всі ви створите свої сім’ї. Сьогодні учасники нашої розважальної про    грами намагатимуться переконати нас в тому, що вони вже готові впоратись з сімейними обов’язками, вміють знаходити вихід з різних ситуацій. Отож запрошуємо наші сім’ї. Сім’ї займають свої місця.

І конкурс — конкурс-презентація сімей: «Тато, мама і дитина— Дуже класна в нас родина»

Учасники гри представляються і розповідають про свою сім’ю.

Ведуча. Кожному з нас у дитинстві мама співала колискові пісні. Отож наступний наш конкурс — конкурс для мам.

ІІ конкурс — «Мамина колискова»

«Мами» виконують (інсценізують) колискову. Оцінюється рівень виконання, елементи акторської гри, сприйняття глядачами.
Ведуча. А тепер за справу беруться наші татусі — такі всесильні, розумні, уважні, вони завжди все встигають, не забувають іноді роби ти приємні несподіванки своїм дружинам. Зараз ми в цьому переконаємось, бо-попереду конкурс татусів.

ІІІ конкурс — «Букет для коханої половинки»

«Татусі» після сигналу покидають місце проведення гри і на території табору збирають квіти. До уваги береться час, за який зібрано букет (не більше 8 хвилин), оригінальність букета, назву, спосіб дарування.
Ведуча.    Вже занудьгували наші дітки, отож пора згадати і про них. Всі ми у дитинстві з великим натхненням розповідали вірші, наприклад «Падав сніг на поріг … «Згадали? Ні? Тоді вам допоможе наша малеча, адже зараз конкурс для малюків.

IV конкурс —. «Маленький хлопчик виліз на стовпчик… »

Журі оцінює декламацію, вміння бути в ролі малюка.
Ведуча.    
У повсякденному житті кожну сім’ю чекають ситуації, з яких потрібно вчасно і вміло знайти вихід. А як з таким завданням впораються наші часники?

V.конкурс-— «Ситуація»

Представник з кожної сім’ї обирає конверт, в якому листок з написаною ситуацією. Наприклад: «Донька, яка уже користується маминою косметикою, любить (і вимагає від батьків) щоб їй купували модні речі, косметику, зовсім не хоче допомагати мамі у домашніх справах». Що робити? Обіграйте цю ситуацію. Оцінюється логічність, артистичність, оригінальність.

Підчас підбиття підсумків у залі пропонуються ігри, які проводяться під час проведення масових заходів.

Ведуча.    Що ж, сьогодні завдяки нашим сім’ям ми не лише гарно провели час. Ця гра заставляє нас думати, вчитися, аналізувати, аби сім’ї, які ви створите в майбутньому, були міцними та у них завжди панувала повага та любов. Це буде в майбутньому. А зараз ми дізнаємось яка ж з наших сімей одержить звання «Супер-сім’я». Слово нашому журі.

Журі аналізує конкурси, оголошує переможців, їм вручають призи.

Ведуча.    Завершуючи нашу програму, бажаю вам в майбутньому робити вдалий вибір, цінувати своїх батьків і сьогодні і надалі.

Хай буде щасливою кожна сім’я.

На щастя у полі колоситься жито,

Хай мама і тато навчають маля, .

Як правильно в світі великому жити.

завантаження...
WordPress: 22.89MB | MySQL:26 | 0,312sec