Реферат на тему: «ПОРЯДОК ВІДКРИТТЯ ОСОБОВОГО РАХУНКУ ТА ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ЗАПИСІВ В ОСОБОВОМУ РАХУНКУ»

План

I.    Вступ    3

II.    Порядок відкриття особового рахунку та порядок ведення записів в особовому рахунку    4

 1. Висновки    11

  ІV.    Список джерел    12

  ВСТУП

  Кожен спеціаліст відділу з виплати пенсій повинен досконало володіти знаннями та навичками щодо порядку відкриття особового рахунку та ведення записів в ньому. Враховуючи важливість точності та правильності порядку відкриття особових рахунків та ведення записів в них необхідно ще раз провести ознайомлення з даним питанням.

  Актуальність даного питання полягає в значущості для сьогодення правильності та досконалості володіння спеціалістами Пенсійного фонду вмінням швидко та якісно виконувати свою роботу. Адже кожен спеціаліст, кожен працівник повинен бути достатньо досвідченим, володіти достатніми навичками та вміннями необхідними в повсякденній роботі, повинен добре знати закони, укази, постанови, розпорядження, інструкції, накази та інші нормативно-правові акти якими він керується в роботі.

  В сьогоднішніх нелегких умовах реформування пенсійної системи, в умовах змін на спеціалістів Пенсійного фонду покладено нелегке і відповідальне завдання бути відданими своїй справі, бути професіоналами. Тому кожен спеціаліст повинен вдосконалювати свої навички і вміння, підвищувати свою кваліфікацію, набувати нових знань і повторювати набуті раніше.

  Порядок відкриття особового рахунку та порядок ведення записів в ньому.

  Попередньо перевірені паперові і електронні пенсійні справи та повідомлення і електронні зміни до них надходять до підрозділів з виплати.

  На підставі документів пенсійної справи з затвердженим протоколом про призначення пенсії на кожного одержувача відкривається особовий рахунок ф. 2. Записи в особовому рахунку ведуться державною мовою.

  В І розділ особового рахунку вносяться відомості про одержувача пенсії відповідно до зазначених граф, в II розділ – відомості про непрацездатних членів сім’ї, які враховані при визначенні розміру пенсії. В III розділ вносяться відмітки про закриття особового рахунку, при цьому вказується причина закриття особового рахунку, дата закриття, термін, по який виплачена пенсія.

  В IV розділ особового рахунку відповідно до протоколу (розпорядження) з пенсійної справи вносяться: код виплати пенсії, дата, номер протоколу, середньомісячний заробіток (дохід), з якого розрахована пенсія, надбавки, підвищення та їх розмір, розміри цільової грошової допомоги, тимчасових доплат, загальна сума пенсії та термін її виплати. В графі 38 цього розділу ставляться підписи контролюючих осіб: головного спеціаліста та керівника відділу.

  В V розділ на підставі довідок з місця роботи, довідок персоніфікованого обліку та матеріалів пенсійної справи вносяться відомості про роботу на момент призначення пенсії та в разі їх зміни після призначення пенсії. Зазначені довідки разом з протоколами відпрацювання направляються підрозділам Пенсійного фонду з призначення пенсій.

  В VI розділ вносяться відомості про всі види стягнень.

  В VII розділі проводиться облік невиплати пенсії.

  У VIII розділ вносяться відомості про виплату пенсії 1 та 2 способом виплати при призначенні, перерахунку, поновленні та продовженні виплати пенсій.

  В IX розділ вносяться відомості про: перерахунок пенсії; зміну способу виплати, адреси, прізвища, ім’я та по батькові; закінчення строку виплати; призупинення виплати пенсії в зв’язку з довготривалою невиплатою, до з’ясування; припинення виплати пенсії в зв’язку із зміною місця проживання, смерті, відомості про виплату пенсії за довіреністю, тощо.

  В X розділі робиться відмітка про інвентаризацію особового рахунку.

  При перерахунках розміру пенсії вносяться відомості в IV, VIII та IX розділи, при масових автоматизованих перерахунках, поновленні та продовжешгі виплати пенсії – в IV та VIII розділи.

  При надходженні запитів, формуванні додаткового атестату вносяться відомості в III та IX розділи. В III розділ записується № атестату, додаткового атестату і термін, по який виплачена пенсія.

  В разі зміни прізвища, ім’я, по батькові та адреси вносяться зміни до І, IX розділів.

  Дані про видачу довідки у ВВІР вносяться в XI розділ.

  При відпрацюванні списків померлих громадян, які надходять з відділів реєстрації актів громадянського стану (РАГС), вносяться зміни в III, IX розділи.

  При зміні способу виплати заповнюється І та IX розділи.

  Розпорядження про недоодержану пенсію у зв’язку зі смертю пенсіонера вноситься в довільній формі в IV, VIII і, в разі необхідності, в III і IX розділи.

  При оформленій допомоги па поховання в III розділ вносяться: номер актового запису, дата смерті, в IV (в довільній формі записується прізвище, ім’я, по батькові та адреса одержувача), в IX розділи – строк, з якого припинена виплата пенсії.

  При виїзді пенсіонера на постійне місце проживашія в іншу країну (ПМП) або в межах України в III розділ вноситься дата зняття з реєстраційного обліку за місцем постійного проживання пенсіонера, термін по який виплачена пенсія, в IX розділ – термін, з якого припинена виплата пенсії. При цьому в III розділі вказується серія, номер закордонного паспорту та термін його дії.

  Відомості про закінчення терміну виплати пенсії та зняття з виплати з різних причин вносяться в IX розділ.

  В V розділ за матеріалами пенсійної справи або за даними бази персоніфікованого обліку вносяться дата працевлаштування (звільнення з роботи) та номер наказу.

  Оформлені особові рахунки реєструються в книгах-реєстрах пенсійних справ і особових рахунків ф. З в цілому по органу Пенсійного фонду (в умовах централізованої виплати – по району).

  При реєстрації особовому рахунку і пенсійній справі одержувача пенсії присвоюється один і той же номер у вигляді шестизначного числа. При цьому номер особового рахунку, призначеної пенсії відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” починається з цифри “2”, у всіх інших випадках – з цифр “1”, “8”. Наступні п’ять цифр – порядковий номер реєстрації по книзі-реєстру ф. 3.

  ЗАВАНТАЖИТИ

  Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

  Vidkryttya Osob Rah (71.0 KiB, Завантажень: 0)

Сторінка: 1 2 3
завантаження...
WordPress: 23.46MB | MySQL:26 | 0,335sec