Прості задачі на додавання і віднімання, множення і ділення для 3 класу

За один день Хмельницька меблева фабрика виготовила 136 столів, 277 стільців і 432 табуретки. Скільки всього меблевих виробів виготовила фабрика за цілий день?

 Харківський машинобудівний завод за перший день виготовив 211 сінокосарок, а за другий – 132 сінокосарки. Скільки сінокосарок виготовив завод за два дні?

 

За одну годину роботи шахтарі видобули 75 тонн вугілля, а за наступну годину – удвічі більше. Скільки тонн вугілля видобули на шахтах за наступну годину?

 

Заповідники Хмельницький і Кам’янець – Подільський займають 1441 гектарів. 411 гектарів займає Кам’янець – Подільський заповідник. Чому дорівнює площа Хмельницького заповідника?

 

Довжина каналу Дніпро – Донбас 514 км Перша частина від Дніпродзержинського водосховища до Сіверського Дінця дорівнює 263 км. Чому дорівнює друга частина каналу – від Сіверського Дінця до міста Харків?

 

У ботанічному саду квіткові експозиції представлено 260 сортів гладіолусів, ірисів – 175 сортів, тюльпанів – 105 сортів, хризантем – 25 сортів, жоржин – 115 сортів, айстр – 80 сортів. Скільки всього сортів квітів представлено в ботанічному саду?

Довжина маленької рибки анчоус – 15 см, а довжина судака – у 6 разів більша. Яка довжина судака?

 

В океанічній воді міститься 45 г солі в одному літрі води, а у воді Азовського моря – у три рази менше. Скільки солі в одному літрі води з Азовського моря?

 

У спортивному святі брало участь 15 команд по 10 гравців у кожній. Скільки всього дітей брало участь у святі?

 

За традицією в український віночок вплітають 12 квіток. Скільки потрібно квітів для 10 віночків? Для 7 віночків?

 

Щоденно учень має бути на свіжому повітрі, відпочиваючи, не менше ніж 3 години. Запиши, скільки це хвилин.

завантаження...
WordPress: 22.87MB | MySQL:26 | 0,319sec