Пошук однакових предметів

Тема.  Пошук однакових предметів.

Мета. Розвивати наочно – образне мислення, зорове сприйняття, увагу; сприяти розвитку вмінь аналізувати об’єкти сприйняття; удосконалювати вміння орієнтуватися у просторі, знаходити суттєвий зв’язок між предметами, узагальнювати предмети, уміння вибирати схожий за певними ознаками предмет; формувати пізнавальну активність.

Обладнання. Лялька Катруся,  учнівські зошити, кольорові олівці, мікрофон.

Хід заняття

І. Організаційна частина.

Усміхніться всім навколо —

Небу, сонцю, квітам, людям.

І тоді обов’язково

Наш урок цікавим буде.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

–          Сьогодні до нас на заняття завітала маленька лялька Катруся. Скоро їй 6 років, вона піде у 1 клас. На своє день народження вона запросила багато друзів. А щоб свято було цікавим для гостей, вона просить вашої допомоги.

–          Допоможіть дівчинці підготуватися до свята.

ІІІ. Повідомлення теми і мети заняття.

1. Розсипана картинка «Дзеркало». Зошит с.4-5, завд.1.

Катруся встала рано-раненько і вирішила причепуритися. Підійшла до свого дзеркала, хотіла на себе подивитися, а воно розбите…

–          Ваше завдання: з’єднати за зразком кожен шматочок з дзеркалом. (зошит ст. 3)

–          Ви гарно справилися з цим завданням і дівчинка дякує вам за допомогу.

2. – Підійшла Катя до шафи і стала думати-гадати, яку сукню їй одягнути. Допоможіть вбратися дівчинці.

– Яке вбрання найкраще підійде для іменин?

Гра «Сукня для дівчинки». (завд.2)

3. А який же стіл без солодощів. Допоможи Катрусі розфарбувати лише фрукти.

Гра «Фрукти для гостей». (завд.3)

–       Як вони називаються?

–       Які предмети зайві?

4. Поки мама куховарила на кухні, іменинниця застелила стіл скатертиною. Розклала столові прибори для гостей. Після того дівчинка виглянула у вікно і побачила, що небо вкрилося густими хмарами і почався дощ.

Дівчинка захвилювалася, як же гості доберуться до неї. Адже їм потрібні парасольки.

Гра «Парасольки» (завд.4)

Подивіться уважно на кружечки внизу, а потім накресліть на парасольках відповідні лінії.

Всі друзі іменинниці зійшлися. Вони гарно провели час. Веселилися, грали цікаві ігри. Давайте пограємо одну гру, яку грали діти.

Фізкультхвилинка.

Дуже люблять мишенята

В «довгої лози» пограти.

Раз, два, три, чотири, п’ять –

Будем високо стрибать.

А тепер підем в таночок,

Побіжим у свій садочок.

Раз, два, три, чотири, п’ять –

Будем знову танцювать.

5. Мама і тато нашої героїні приготували для всіх сюрприз. Вони запросили в гості веселих клоунів.

Гра «Веселі клоуни» (завд.5)

Знайдіть 5 розбіжностей між малюнками.

ІV. Підсумок заняття.

Вправа «Мікрофон».

– Що сподобалося на уроці? (учні висловлюють свої думки)

завантаження...
WordPress: 22.83MB | MySQL:26 | 0,335sec