«ПОЛЕ ЧУДЕС»

Для гри вибираємо з кожного класу (3) по 3 учасники, з розрахунку, що з них один вийде в фінал.

 

В залі встановлюється барабан з відмітками – очки, приз, банкрот та ін.; На дошці, або на табло зашифровується завдання, а потім по черзі кожна трійка отримує завдання.

Наприклад:

 

І тур. Як називається рослина – мисливець, що проростає в помірному поясі на болотах? Листя її вкрите дрібними ворсинками, які наповнені липкою рідиною. Варто якісь комасі торкнутись ворсинки, як спрацьовує пастка. Жертва вгрузає в слиз, а сусідні ворсинки хапають жертву, закривається листочок, клей, – що виділяється при цьому – діє як наркоз.


«Росичка»

 

ІІ тур. У якій країні жителі першими зустрічають Новий рік (1800сх.д.)

«Фіджі»

 

ІІІ тур. Який птах може нерухомо висіти в повітрі і навіть літати в зворотному напрямі.

«колібрі»

 

Конкурс глядачів

Коли пересихають річки і водойми Центральної Австралії, корінні австралійці полюють за тваринами, що в найсухішу погоду у своєму шлунку зберігають воду. Звідти її і видобувають

австралійці. Що це за тварина?


Жаба

 

Фінал

Невеличка риба, поблизу Камчатки, яка відчувши небезпеку виділяє таку кількість слизу, що вода стає навколо схожою на холодець, крізь який не проникнути ніякому ворогові. Риба немає очей, але чудово орієнтується завдяки своєрідному радару – клітинам, які розміщені по всьому її тілу. Вона може обходитись без їжі більше як півроку. Вона дихає носом і має аж 4 серця, кожне з яких працює за своїм ритмом і обслуговує лише певний орган. Одне – хвіст, друге – печінку, третє – м’язи, четверте – голову.


Міксина.

 

Супер-гра

Найбільш високогірна істота. Живе навіть на висоті 750м.


Павук

 

В перерві – музична пауза, або пародії на рекламу.

завантаження...
WordPress: 22.85MB | MySQL:26 | 0,645sec