Початок сімейного життя

Мета: набуття досвіду близьких емоційно-насичених контактів із протилежною статтю і нових прийомів поведінки

Вправа 1. Знайомство
Грають двоє – Він і Вона. Вони незнайомі один з одним, але Він хоче з нею познайомитися і вдається для цього до визначених дій. Ступінь її бажання познайомитися варіюється. Інші учасники оцінюють дії обох граючих.

Вправа 2. Весілля
У цій грі вам надається можливість побувати на весіллі. Для початку розподілимо ролі. Головні дійові особи – це наречена і наречений. Далі йдуть ролі батьків нареченого і нареченої, свідки, друзі, родичі Отже, перед початком гри необхідно розподілити ролі ведучого, нареченого і нареченої, батьків, свідків, родичів.
Сцена перша. Тим, що зібралися надається можливість підслухати розмову, що визначила долю двох людей. Будемо вважати, що їхнє почуття – це головне, що призвело до весілля. Сцена перша – признання у коханні. У ній беруть участь наречена і наречений. Ведучий повідомить нам, де і при яких обставинах відбувається дана бесіда.
Сцена друга. Сватання. Дія відбувається в будинку нареченої. Присутні наречена і її батьки. Ведучий, як сваха, приводить нареченого і його батьків. Зараз перед нами відбудеться розмова про весілля, посаг і плани на подальше життя молодих. Ведучий, приступайте до своїх обов’язків. Сцена сватання.
Сцена третя. ЗАГС – це найбільш урочиста, офіційна і відповідальна сцена. Молоді, рука об руку, входять у весільний зал. Ліворуч і праворуч від них йдуть свідки. Позаду – гості. Ведучий, у ролі представника ЗАГСу, виступає перед ними з мовою, запитує їх про згоду одружитися, пропонує розписатися. Потім розписуються свідки. Наречений і наречена обмінюються кільцями і вітають один одного. Сцена реєстрації шлюбу.
Сцена четверта. Відбувається в будинку нареченого, де призначене весілля. Батьки нареченого зустрічають молодих і говорять їм напутні слова. А після відповідних слів молодих, гості запрошуються в будинок. Батьки нареченого зустрічають молодих. Черга доходить і до жартів свідків і друзів нареченого і нареченої. Ведучий, приймайте на себе обов’язки тамади і надавайте слово тим, що зібралися, гостям. Звучать тости, і ось підійшов час виявити себе молодим. Наречена і наречений встають і починають обсипати один одного компліментами і ласкавими словами.
Сцена у весільному залі. Настав час переходити до танців. Бал відкривають наречена і наречений. Тренер готує музику. Вправа закінчується танцями.

Обговорення.

завантаження...
WordPress: 22.89MB | MySQL:26 | 1,358sec