Пам’ятка для батьків «Закони батьківської істини»

Пам’ятка для батьків «Закони батьківської істини»

Закон 1. Цініть любов своєї дитини. Пам’ятайте, від лю­бові до ненависті лише один крок, не робіть необдуманих кроків!

Закон 2. Не принижуйте свою дитину. Принижуючи її саму, ви формуєте у неї уміння і навичку приниження, яке вона зможе використовувати по відношенню до інших лю­дей. Не виключено, що ними будете ви.

Закон 3. Не погрожуйте своїй дитині. Погрози дорослого породжують брехню дитини, призводять до боязні і нена­висті.

Закон 4. Не накладайте заборон. У природі дитини – дух бунтарства. Те, що категорично заборонено, дуже хо­четься спробувати, не забувайте про це.

Закон 5. Не опікайте своєї дитини там, де можна обій­тися без опіки; дайте можливість маленькій людині само­стійно стати великою.

Закон 6. Не йдіть на поводі у своєї дитини, умійте до­тримувати міру своєї любові і міру своєї батьківської від­повідальності.

Закон 7. Розвивайте в собі відчуття гумору. Вчіться смія­тися над своїми  слабостями, дозволяйте своїй дитині смія­тися разом з вами. УЧІТЬ СВОЮ ДИТИНУ СМІЯТИСЯ НАД СОБОЮ! Це краще, ніж якщо над нею сміятимуться інші.

Закон 8. Не читайте своїй дитині безконечні нотації, вона їх просто не чує!

Закон 9. Будьте завжди послідовні в своїх вимогах. До­бре орієнтуйтеся в своїх «так і ні».

Закон 10. Не позбавляйте свою дитину права бути ди­тиною. Дайте їй можливість побути пустуном і непосидою, бунтарем і шибеником. Період дитинства швидкоплинний, атак багато потрібно устигнути спробувати, перш ніж ста­неш дорослим. Дайте можливість своїй дитині бути нею під

час дитинства, інакше період дитинства триватиме і в його дорослому житті. Це може обернутися серйозними наслід­ками і для вашої дитини і для вас, батьки!

Закон 11. Пам’ятайте, що найбільше батьківське щастя – бачити дітей, розумних і вдячних! Ми бажаємо вам успіхів!

завантаження...
WordPress: 22.87MB | MySQL:26 | 0,660sec