Ознайомлення з однорічними квітково-декоративними рослинами

Тема.  Ознайомлення з однорічними квітково-декоративними рослинами.

Мета.  Вивчити однорічні квітково-декоративні рослини, їх різноманітність, навчитися визначати однорічні квітково-декоративні рослини за зовнішнім виглядом; розвивати спостережливість, уяву, мислення; виховувати бережливе ставлення до однорічних квітково-декоративних рослин.

Обладнання: ілюстрації однорічних квітково-декоративних рослин.

Хід заняття.

1. Організаційний момент.

2. Мотивація навчально діяльності

Рослини, що виростають, зацвітають, дають дозріле насіння і відмирають у рік посіву. Основний спосіб розмноження – насіння. Ці твердження належать до однорічних квітково-декоративних рослин.

3. Повідомлення теми і мети заняття

– Як ви вже самі здогадалися на сьогоднішньому заняття ми поговоримо про однорічні квітково-декоративні рослини. При вивчені кожної рослини звертайте увагу на морфологічні ознаки, розмноження, догляд за рослиною.

1). Вступне слово керівника гуртка

До однорічних відноситься велика група рослин, які довго і красиво цвітуть, тому їх широко використовують для прикрашування садиб, створення букетів, починаючи з весни і до пізньої осені.

Висаджують їх групами, але можна і поодинці. Такі однорічні квіти , як матіола, левкої, гвоздика, резеда, тютюн пахучий, мають приємні запахи. І тому їх вирощують близько біля будинку. При цьому матіолу висівають кілька разів на літо.

Однорічні квіти розмножують насінням, яке здебільшого висівають безпосередньо у квітник. Але щоб мати ранні квіти, насіння деяких, зокрема гвоздики, лобелії, висівають у парники в березні, і вирощену там розсаду, пересаджують у квітники.

До групи однорічні належать також квітучі виткі рослини – горошок пахучий, кручені паничі, насіння яких висівають безпосередньо у квітники. Ним красиво оформляють входи до садів, ганки, криті алеї тощо.

  2). Повідомлення учнів про однорічні квітково-декоративні рослини.

  3). Практична робота « Створення картотеки однорічних

 квітково-декоративних рослин».

4. Закріплення.

– Які однорічні квітково-декоративні рослини ви знаєте?

– В чому особливості вирощування однолітників?

– Яке значення для людини, в природі мають однолітні

квітково-декоративні рослини?

5. Домашнє завдання.

Написати реферат про дворічні рослини

 

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

04 Тема Ознайомлення з однорічними квітково-декоративними рослинами (14.2 KiB, Завантажень: 25)

завантаження...
WordPress: 22.9MB | MySQL:26 | 0,622sec