Основні вимоги до закладання дослідів з квітково-декоративними рослинами

Тема.  Основні  вимоги до закладання дослідів з квітково-декоративними рослинами

Мета. Забезпечити високу пізнавальну активність учнів,підвищити рівень знань і вмінь;  формувати  біологічні поняття, розвивати навики науково-дослідної роботи, виховувати повагу до сільськогосподарської праці.

Обладнання: кімнатні рослини.

Хід  заняття

  1. 1.     Організаційний момент

Налаштування на позитивний настрій.

Який настрій у вас на сьогоднішньому занятті?

Виберіть смайлики із відповідним зображенням обличчя, яке відповідає вашому настрою.

  1. 2.     Мотивація навчальної діяльності.

Людина – цікава особистість, яка захоплюється навколишнім світом, старається його змінити і дослідити.

  1. 3.     Повідомлення теми, мети заняття

Саме на сьогоднішньому занятті ви відчуєте себе ученими-експериментаторами. Ви навчитесь закладати досліди, дізнаєтесь про основні вимоги їх закладання.

1)    Розповідь учителя про основні вимоги до  закладання дослідів.

  1. 1.     Грунт ( перегнійнева земля, торфова земля, пісок)
  2. 2.      Освітлення.
  3. 3.     Температура
  4. 4.     Вологість грунту та повітря
  5. 5.      Повітряно-газовий режим.

2)Закладання дослідів

3)Робота в групах

І група

«Вплив довжини листового живця сенполії на проживання і проростання»

ІІ група

«Вплив глибини посадки живців товстянки на ріст та розвиток»

ІІІ група

«Управління ростом і розвитком рослин шляхом застосування мінеральних добрив»

4)Оформлення щоденника спостереження

Щоденник дослідницької роботи

Обкладинка: гурток, рік.

1 сторінка: Ланка, ланковий, тема досліду, культура, сорт.

2 сторінка: План агротехнічних заходів.

3 сторінка: Фенологічні спостереження в ході досліду.

4 сторінка: Висновки за результатами досліду.

Перелік умінь і навичок, яких учень набув під час їх виконання.

1)    Цікаві досліди професора Гофмана

Серед дослідів з психічною енергією є досить доступні і корисні. Особливо повчальні для досвіду рослини. Звичайно, цей досвід займе декілька місяців, але для організації психічної енергії він дасть краще свідчення.
Візьміть декілька рослин одного вигляду і приблизно одного часу. Порода залежить від смаку. Помістіть їх в одному приміщенні і спостерігайте особисто за ними, не надаючи переваги. Після двох місяців розділіть рослини на три групи і поставте їх в окремі приміщення. До першої групи відноситеся байдуже, до другої посилайте кращу волю і до третьої пошліть волю знищення.
Три рази в день достатнього – при заході, опівдні і вранці. Так можна продовжувати, не тільки випробовуючи рослини, але ставлячи собі ритмічні дії.
Так можна підсилити виділення психічної енергії.

  1. 4.     Підсумок заняття

Повернімось до наших смайликів, за допомогою яких ми визначали настрій. Який він у вас зараз?

 

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

27 Тема Основні вимоги до закладання дослідів з квітково-декоративними рослинами (26.1 KiB, Завантажень: 4)

завантаження...
WordPress: 22.81MB | MySQL:26 | 0,670sec