ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ

Олександр Пономарьов народився 9 серпня 1973 року у місті Хмельницький. У дитинстві Саша хворів на малокрів’я. Підлікувавшись, Саша зовсім змінився: став постійно битися з хлопцями, належав до хуліганських компаній. А з 6 років вирішив вкласти всю свою силу в бокс, яким професійно займався до 15 років.Змалку мати помітила в сина ще один талант — співацький. Але батьки не могли знайти гроші на музичну школу, а перше фортепіано Олександр отримав, коли вже закінчував восьмий клас. Та Саша протягом усього дитинства співав на дворі під гітару. Так, коли йому було 12 років, з’явилася пісня «Святая Анна». Саша навіть співав її під вікнами однієї однокласниці, яка подобалася йому.Під час одного з боксерських поєдинків Саша пропустив удар в голову. Травма призвела до швидкої втрати зору. Лікарі звеліли Пономарьову відмовитися від боксу. Хлопець якраз закінчив 8 класів. З’явилася можливість вступити в училище, яких тоді в Хмельницькому було 3 — медичне, педагогічне та музичне. Саша вибрав музичне (з огляду на давню любов до музики). На вступному іспиті Олександр Пономарьов співав пісню «Ніч така місячна».Після закінчення в 1993 році Хмельницького музичного училища по спеціальності хормейстр і вступу на вокальний факультетЛьвівського музичного інституту ім. .В.Лисенка, перший же виступ Олександра Пономарьова на великій сцені завершився тріумфом. На «Червоній руті-93» в Донецьку він виграв перше місце і приз за кращий вокал. А по закінченні року молодого співака визнали кращим поп-співаком в Україні. В 1994 р. Олександр Пономарьов бере участь у міжнародному фестивалі-конкурсі “Слов’янський базар” у Вітебську. Після першого туру навіть не виникало сумнівів щодо перемоги Пономарьова, а деякі члени журі вже встигли привітати його з Гран-прі… Однак Олександр не зміг повністю показати весь діапазон свого вокального таланту і зайняв лише друге місце. У 1995 р. Олександр Пономарьов стає володарем Гран-прі Міжнародного конкурсу молодих естрадних виконавців імені Володимира Івасюка в Чернівцях. Популярність Пономарьова зростає, що, в свою чергу, спричинює переїзд у Київ та перевід до столичної Національної музичної академії.

У 1996 р. на престижному Міжнародному конкурсі молодих виконавців “Ялта-96” Олександр стає володарем Гран-прі. Цього року виходить у світ перший альбом Олександра Пономарьова «З ранку до ночі». У 1997 р. на Міжнародному фестивалі “Таврійські ігри” Пономарьов отримує нагороду Всеукраїнської премії в галузі музики та масових видовищ “Золота Жар-птиця” у номінації “Співак року”. Цього ж року в межах загальнонаціональної програми “Людина року” Олександра Пономарьова називають “Зіркою естради року”. Виходить у світ другий альбом Пономарьова “Перша і остання любов”. 21 грудня 1997 р. в київському палаці “Україна” при повному аншлазі проходить сольний концерт Олександра Пономарьова – “Перша і остання любов”. У 1998 р. Олександру Пономарьову присвоєно звання Заслуженого артиста України (на той час співак став наймолодшим Заслуженим артистом). В лютому-березні 1998 р. проходить перший в історії незалежної України “живий” всеукраїнський гастрольний тур Олександра Пономарьова по 25-ти містах України. 26 травня 1998 р. Олександр створює продюсерський центр “З ранку до ночі”. 16 грудня 1998 р. в палаці “Україна” на церемонії нагородження Всеукраїнською премією в галузі музики та масових видовищ Олександру Пономарьову третій раз поспіль вручають перо “Золотої Жар-птиці” в номінації “Співак року”. У 1999 р. Макс Паперник знімає відеокліп на пісню Олександра Пономарьова “Ніжними вустами”, в листопаді цього року на екрани виходить кліп Олександра “Ти моя”. У грудні 1999 р. Олександр Пономарьов отримує чергову премію “Золота Жар-птиця”: на думку музичних експертів, саме він є найкращим співаком країни 1999 р. 20 лютого 2000 р. тиражом у 125000 екземплярів виходить у світ третій альбом Олександра Пономарьова «Вона». 4 лютого 2001 р. відбулася прем’єра нового відео Олександра Пономарьова на пісню “Він чекає на неї” (автор музики та слів -Святослав Вакарчук). 18 травня 2001 р. виходить четвертий альбом Олександра Пономарьова «Він». Липень 2001 р. – Олександр Пономарьов знову стає “кращим співаком України” (він єдиний український артист, який п’ять разів поспіль здобував премію “Золота Жар-птиця”). Наприкінці 2001 р. проходять дві прем’єри відеокліпів на пісні “Крила” та “Вогонь”. На “Таврійських іграх-2002” Олександр Пономарьов знову здобуває премію “Золота Жар-птиця”. 3 листопада 2002 р. проходить прем’єра кліпу на пісню “Човен”, знятого у Венеції. У травні 2003 р. Олександр Пономарьов з піснею «Hasta la Vista» (музика – Цвійка Пік, слова Міріть Шем-Ур, постановка пісні – Анатолій Залевський та театр “Різ ома”) посів 14 місце на 48-му пісенному конкурсі “Євробачення” в Ризі (в якому вперше взяла участь Україна). В червні 2003 р. відбувається дебют Олександра в кіно (у чотирьохсерійному фільмі “Особисте життя” Олександр Пономарьов грає роль співака Влада Хмельницького).

2006 р. виходить у світ п’ятий альбом Олександра «Я люблю тільки тебе». 18 серпня 2006 р. Президент України Віктор Ющенко присвоює Олександрові Пономарьову звання народного артиста України. 26 серпня 2006 р. Олександр Пономарьов одружується зі студенткою п’ятого курсу Київського національного університету імені Шевченка Вікторією Мартинюк. А вже 15 лютого 2007 р. о 06.18 Олександр Пономарьов вдруге стає батьком: в одному з приватних родильних будинків столиці дружина Вікторія народила хлопчика Олександра вагою 2,920 кг. та зростом у 51 см. (Олександр Пономарьов був присутнім під час пологів). Від першого шлюбу з Оленою Мозговою у Олександра Пономарьова є донька Женя. А взагалі Олександр Пономарьов любить український стиль у всьому та відпочивати в Карпатах….


завантаження...
WordPress: 22.86MB | MySQL:26 | 0,319sec