Обдаровані діти. Які вони?

Це діти які значно випереджають у розвитку однолітків та мають високий інтелектуальний та творчий потенціал, виявляють високі здібності у шкільному навчанні та в різних спеціальних видах діяльності. Отже, обдарована дитина – це така дитина, яка вирізняється з посеред однолітків яскравими, очевидними , а інколи видатними здібностями (або має внутрішні передумови для таких досягнень )у певному виді діяльності. Словосполучення обдаровані діти позначають певну винятковість, девіантність.

    Талановиті, здібні діти повинні весь час перебувати в особливому творчому середовищі. Важливим моментом для них є наявність труднощів, оскільки легкі успіхи і загальний слабкий емоційний фон загрожують швидкій творчій деградації. Тому МАН покликана створювати атмосферу наукового пошуку, розвивати уміння полемізувати, відстоюючи власну точку зору і формуючи власні наукові погляди на світ. А наше з вами завдання допомогти цим дітям надати впевненості у собі, у своїх силах, формувати комунікативні навички ораторські вміння, навчити дітей бути конкурентноздатними, орієнтуватися у світі де швидко змінюються запити і можливості.

 

Поради юним науковцям ми вам підготували ось у цих буклетах, на які ви маєте звернути увагу дітей при підготовці до виступу. У буклеті ви можете знайти й поради якими слід скористатися для зняття нервового напруження перед захистом наукової роботи.


А вам шановні вчителі хочу побажати чим побільше обдарованих, творчих, ініціативних, комунікабельних, цілеспрямованих, наполегливих дітей, які лише з вашою допомогою зможуть виконати наукову роботу та з гідністю та вмінням її захистити.

Допомагайте їм, підтримуйте, позитивно налаштовуйте . Щоб в їхніх очах не читався страх. Адже страх – це примітивний інстинкт, який говорить, що від небезпеки потрібно тікати. Щоб перемогти цю реакцію, потрібно користуватися логікою та розумом. Успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використовувати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів.

    І ще один важливий момент який би я хотіла не залишити поза увагою . Тісно співпрацюйте з батьками . Адже батьківська мудра порада, підтримка є підґрунтям до успіху дитини.

Нехай вам щастить.

завантаження...
WordPress: 22.92MB | MySQL:26 | 0,312sec