НАТАЛІЯ ВАЛЕВСЬКА

 

Молода, енергійна, талановита, красива хмельничанка Наталія Валевська стала відомою на всю Україну після перемоги в телевізійному проекті “Шанс-3”. На Батьківщині вона ще до цього стала улюбленою співачкою земляків. 2003 рік: лауреат І премії Другого міжнародного конкурсу “Сім культур”; ІІ премія Міжнародного конкурсу естрадної пісні ім. В.Івасюка; Перший сольний концерт “Не сумуй” (живий звук); Перша віце-міс конкурсу краси “Подільська перлина”.

2004 рік: Переможниця конкурсу естрадної пісні серед молодих виконавців “Стань зіркою”; “Гран-прі” Міжнародного конкурсу “Ялта-2004″ в рамках телевізійного фестивалю ” Море друзів”; перемога в програмі “Караоке на Майдані” та участь в телепроекті “Шанс” на телеканалі “Інтер”. 2005 рік: перемога в телевізійному проекті “Шанс”; зйомки мюзиклу “Кішки”; нагородження в номінації “Відкриття року” “UBN AWARD 2004″(Великобританія); запис дуетних пісень ” Adagio” та “Caruso” з Володимиром Гришко; Лауреат 3 премії Міжнародного пісенного фестивалю “Славянский базар” у Вітебську ; зйомка кліпу на пісню “Отпусти”; мала честь бути занесеною на обласну дошку пошани видатних людей в галузі “Культура”, “Найкращі люди Хмельниччини”.

2006 рік: вихід дебютного диску “Отпусти”; сольний концерт “Отпусти”; вихід кліпу на пісню “Раненое сердце”; постійний учасник телепроектів: “Пісня року”, “Хорошие песни”, “Висока нота”, “Наша пісня”, “Новорічний вогник”, “Ігри патріотів”.

2008 рік участь у міжнародному фестивалі “Лунный кот” Ллорет-дель-Мар, Каталонія 10 червня 2008 року Наталія Валевська здобула Всеукраїнську Премію “Жінка третього тисячоліття” в номінації “Перпектива III Тисячоліття” Яскраве здобуття в житті Наталії Валевскої – запрошення НОК України взяти участь у підтримці спортсменів Олімпійскої збірної України на Олімпійских іграх у Пекіні, де успішно пройшла серія концертних виступів у олімпійському містечку, та на офіційному відкритті Українського дому, в присутності почесних гостей.

завантаження...
WordPress: 22.85MB | MySQL:26 | 0,315sec