НАШ РІД. МИ – ХРИСТИЯНИ

Мета: дати уявлення учням про любов Бога до людей і до всього живого, про красу та гармонію світу, познайомити з християнською вірою – важливою рисою нашого роду і наших предків; вчити любити і поважати своїх близьких та рідних.

Вчитель. Колись ми всі народилися на світ. А хто дає нам життя? Хто не спав уночі, коли ми хворіли? Хто вчив нас ходити, розмовляти?

– Звичайно, наші батьки: тато і мама.

Немає нічого більшого на землі, ніж батьківська любов до нас, бо вони в клали в нас усе серце і усю душу. А ми маємо намагатися не підвести батьків, виправдати їхні сподівання.

А ще, окрім земних батьків, є в усіх людей на землі Отець Небесний – Бог. Він створив усіх нас, піклується і турбується про нас.


Запитання. А що ви робите, щоб тато і мама раділи за вас?

Крім тата і мами, є у вас братики і сестрички, бабусі та дідусі, дяді й тітки. Це все ваша велика родина. Ви маєте допомагати один одному.

Розпитайте у бабусі та дідуся про їхніх батьків. Як ви маєте ставитися до старших, коли виростите?

Учні, ви всі знаєте своє родове дерево. Пригадайте, може знаєте імена своїх прабабусів та прадідусів.

Наш рід, майже всі наші дідусі, бабусі, прадіди і предки – християни . Що означає – християни? ( Те, що вони вірили в Бога, Ісуса Христа, і жили заповідями Ісуса Христа. Хрестили своїх дітей, робили добро, молилися Богу , просили в нього допомоги в житті.

    Усім людям, хто має віру в Ісуса Христа і молиться йому, він допомагає подолати труднощі, гріхи і зло.

    Шануймо свій рід! Для цього треба жити так, щоб продовжити ті добрі справи, що їх робили наші предки.

Запитання: Який прклад ви можете брати зі своїх рідних, зі свого роду?

Домашнє завдання.
Дізнайся в тата, мами, дідуся й бабусі, як звали їхніх батьків, дідів. Що вони робили, де жили. Принеси фотографії родичів, якщо є.

завантаження...
WordPress: 22.86MB | MySQL:26 | 0,782sec