Молода родина

Мета: навчити спілкуватися найбільш ефективними і адекватними способами з протилежною статтю.

Вправа 1. Комплімент
Виберіть одного з членів групи (інші юнаки – журі). Йому пропонується, подумати протягом 30 сек. і зробити комплімент кільком дівчатам, яких визначає журі. Якість компліментів оцінюється.
Вправа повторюється кілька разів.

Вправа 2. Ласкаві слова
У цій грі бере активну участь тільки чоловіча половина гравців, а представниці прекрасної статі є журі. Чоловіки! Зараз по команді «Почали!» ви будете по черзі говорити ласкаві слова присутнім тут прекрасним дамам. Бажано кожному звертатися до однієї, а не до усіх відразу. Перше ніжне слово говорить чоловік, що сидить праворуч ближче усіх до ведучого, наступне – сидячий праворуч від нього і так далі проти часової стрілки. Повторюватися не можна! Після кожного вимовленого слова дами оцінюють, чи є воно дійсно ніжним. Той, хто не може більше придумати ніжне слово (на міркування дається 2 секунди), чи той, чиє слово не прийняте прекрасним журі, вибуває, і гра продовжується далі по колу доти, поки не залишиться один переможець конкурсу.
Прекрасні дами поздоровляють самого галантного чоловіка групи!

Вправа 3. Прохання
Як багато залежить від того, як попросить людина про якусь послугу, яким тоном, у якій обстановці, з яким настроєм ви викладете своє прохання. Від цього, власне кажучи, залежить «бути чи не бути». А тим часом існує зовсім невелика кількість прийомів, що можуть значно підвищити ймовірність виконання вашого прохання. Виберіть собі партнера протилежної статі і попросіть його про певну послугу. Попросіть в нього на деякий час, наприклад, окуляри, авторучку. Можна щось більш істотне, можна попросити про якусь послугу з його боку, але усе залежить від тієї форми, у якій ви викладете своє прохання. Співрозмовники завжди цінують тактовність, дипломатичність, а також оригінальність і спритність. Важко відмовити в проханні, якщо воно виходить від друга, але ж можна викликати симпатію до себе і зовсім незнайомої людини. Якщо ваше прохання буде починатися з компліменту, згадування заслуг того, до кого ви звертаєтеся, його авторитету і значущості, ваші шанси підвищуються, а сам факт звертання до нього підвищує значущість, авторитет і є великою честю для усіх, хто до нього звертається. Якщо за проханням звучить відразу, ще до одержання відповіді, непряма вдячність, подяка за майбутню послугу, уже важко відмовити. Підійдіть до партнера, присядьте поруч і спробуйте, можливо, починаючи здалеку, попросити в нього що-небудь. Будь ласка, почали. Тепер прохання до кожного підійти до тренера зі своїми трофеями. Зрозуміло, їх прийдеться повернути, але першість усе рівно збережеться за тим, хто набрав більше всього трофеїв. Обговорення.

завантаження...
WordPress: 22.87MB | MySQL:26 | 0,342sec