МОЇ ВЧИТЕЛІ. ІСУС ХРИСТОС – УЧИТЕЛЬ

Мета: дати зрозуміти учням значення вчителів для них, вчити поважати своїх вчителів, пригадати чого навчав нас Ісус Христос; виховувати повагу до старших.

Хід заняття:

Вчитель:Яку роль у вашому житті відіграє школа?

  • Уявіть, що ви потрапили у суспільство, в якому не існує шкіл. Які зміни відбудуться у вашому житті?

Сядьте зручно, заплющте очі, уявіть свою школу…, себе в школі, що вам подобається в школі, що влаштовує, а що б ви змінили у ній вже сьогодні..? Що для вас означає « навчатися в школі»? Хто такі вчителі для вас?

Розплющте очі. Візьміть великий аркуш і розділіть його лінією навпіл: на одній частині передайте через малюнок своє сприйняття школи та вчителя, а на другій – сприйняття вас вчителями( 10 хв)

Презентація робіт

Вчитель. Коли я була школяркою, то я думала, що вчителі нас учать тільки читати та писати. Але тепер, коли я сама обрала професію вчителя, я бачу, що запам’яталася мені перша вчителька своїми уроками Добра. Вона вчила нас бути слухняними й чуйними. Переконувала і наполягала, щоб ми були не ледачими, а старанними і працьовитими. Залишалася з нами, учнями, після уроків, ходила додому й розмовляла з нашими батьками. Коли я міркую, як мені вчинити, то серед інших вчителів, згадую її.

Діти, на сьогоднішній час вас навчають багато вчителів. А до кого з них ви найбільше всього дослухаєтесь?

Вчитель. Першими вашими вчителями є ваші батьки, які намагаються вчити вас добра й розуму. Учителем також є кожна людина, яка щось знає і вміє, може тобі підказати і порадити, навчити тебе.

Але над усіма вчителями є той, кого можна назвати Учителем усіх. Бо саме він сказав для вчителів і для всіх людей, якою дорогоцінною для Бога є кожна дитина. він учив, що найважливіше – любити людей і творити добро. І він виховав своїх учнів, які передали нам усе, що він говорив. Хто це діти?

( Ісус Христос)

-Так. А книга, в якій учні Ісуса Христа передали нам те, що Він говорив, називається Євангеліє. Євангеліє – це частина Біблії, про яку ми згадували минулого разу, пам’ятаєте?

Кожен, хто слухає Ісуса, виконує його заповіді, є його учнем, І сподіваюся, що його учнями станете і ви.

Запитання. Що в ученні Ісуса Христа для вас найважливіше?

Висновок. Ісус Христос – учитель, який учить Любові й Добра, а Євангеліє – книга, у якій викладено вчення Ісуса Христа.

Домашнє завдання. Намалюйте те, що би ви хотіли подарувати вчителю або вчительці.

завантаження...
WordPress: 22.86MB | MySQL:26 | 0,640sec