Масова частка речовин у спла­ві, продукті харчування

Тема. Масова частка речовин у спла­ві, продукті харчування

Мета: узагальнити та систематизувати знаня про масову частку речовини у

сплаві та продуктах харчування ;озвивати вміння будувати алгоритм дій,

необхідних для досягнення     певного результату; сформувати інтерес до

предмета на основі зв’язку з     життям; виховувати охайність у роботі.

 

Тип заняття: урок узагальнення та систематизації знань та вмінь.

Хід заняття

І. Організаційний етап.

Психологічна розминка: Вправа «Кольоровий настрій» ( Вчитель пропонує учням виразити свій емоційний стан за допомогою кольорових картинок.

 

ІІ. Актуалізація і мотивація навчальної діяльності.

Проблемне питання. Що хотів сказати Ейнштейн і чому його слова стали девізом нашого уроку?

„ Мозковий штурм”.

1.Про що можна дізнатися, знаючи формулу речовини?

2. Наведіть приклади формул речовин.

3. Скільки атомів у даних формулах?

4. Що вказує на кількість атомів?

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Хімічна формула дає можливість визначити масову частку кожного елемента в речовині.

W =nAr / Mr , де w- масова частка елемента у речовині, Аr – відносна атомна маса елемента, Mr – відносна молекулярна маса речовини, n – кількість атомів елемента.

Алгоритм визначення масової частки елемента у речовині.

1.Уважно прочитати умову задачі.

2.Стисло записати умову задачі.

3.Записати формулу для обчислення масової частки елемента в речовині.

4.Обчислити молекулярну масу речовини.

5.Обчислити масову частку елемента в речовині.

6.Записати відповідь.

ІV. Закріплення і узагальнення знань.

Робота з етекетками на упакуванні продуктів харчування.

V. Домашнє завдання. Підготуй повідомлення про воду.

завантаження...
WordPress: 22.93MB | MySQL:28 | 0,543sec