Курсова робота на тему:«ВИКОРИСТАННЯ РЕДАКТОРІВ WEB- АНІМАЦІЇ НА УРОКАХ В ШКОЛІ»

Зміст

Вступ. 3

1.Технологія Macromedia Flash. 4

2.Огляд технології Macromedia Flash 6

2.1. Принцип дії. 12

2.2.    Можливості Flash. 13

2.3.    Сценарії в Flash. 17

2.4.    Принципи Macromedia Flash. 19

2.5. Застосування Macromedia Flash в Web. 20

3.Створення анімації. 21

Висновок. 26

Список літератури. 27

Вступ.

Курсова складається з трьох розділів, другий розділ поділений на 5 параграфів.

У першому розділі розказується про технологію Macromedia Flash, її переваги над іншими технологіями, маленький розмір файлів, усунення проблем сумісності між браузерами, могутня дієво-керована мова, краса, зручність, поширеність, можливість вставки звукового супроводу в Web сторіночку.

У другому розділі іде огляд технології Macromedia Flash. Описується її зовнішній вигляд, та пристрої керування для створення анімацій, одним з таких є тимчасова шкала.

Тимчасова шкала – основний інструмент при роботі з анімацією в Flash. На ній відображається інформація про шари, про те які кадри є ключовими, а які генерує Flash. У ній присутні такі елементи, як: маркер, шари, шкала кадрів.

Flash технологія ніколи не претендувала на місце HTML, але, на даний момент, за допомогою Flash можна сформувати повноцінну сторінку-ролик.

Flash-проект здатний зробити Web-сторінку привабливішою і сильнішою.

У третьому розділі описується створення анімації у Flash та застосування її в різних галузях.

Працювати в Macromedia Flash досить просто і під силу навіть початківцям.

Технологія Macromedia Flash.

Основними проблемами у сфері розробки додатків під Web були як об’єм сторіночки і сумісність Інтернет браузерів. Корпорація Macromedia прагнула до використовування в Web всіх останніх новинок у області відображення інформації.

Macromedia Flash- дуже могутній, при цьому простий у використанні, засіб створення анімованих проектів на основі векторної графіки з вбудованою підтримкою інтерактивності. Flash є ідеальним робочим інструментом для художників і дизайнерів, дозволяючим доповнювати створювані ними Web – проекти анімацією і звуком.

Після декількох прийнятих угод про використовування Flash як Web стандарт, він став легко інтегруватися з HTML, що дозволяє вбудувати Flash проект практично без швів. Flash не вимагає нічого додаткового для переходу по посиланню, відкриття вікна браузера або виконання чого-небудь за допомогою HTML.

Однією з них була відображення зображень за допомогою векторної графіки. Загальновідомо що векторна графіка займає менше місця ніж раннє тією, що використалася растрова графіка. Велике значення було зраджене сумісного використовування векторної графіки і анімації. Це набагато розширило круг інтересів користувачів і розробників. Також була можливість вставки звукового супроводу в Web сторіночку, додаючи разом з анімацією велику привабливість. Внутрішня мова програмування Action Script дозволяла супроводжувати які або дії або події, якими або звуковими або відео ефектами. Можливості Action Script порівнянні з можливостями JavaScript і VBScript.

Спочатку Flash розробки були мало відомі поки корпорація Macromedia не запропонувала переробити один з розділів серверу Walt Disney використовуючи Flash.

Це дало велику рекламу Flash технології. Багато дизайнерських студій почали купувати пакети програмних продуктів для розробки Web сторіночок за допомогою Flash технології.

На користь Flash приведу його основні достоїнства і статистку Macromedia.

·    Маленький розмір файлів, що виходять, і, відповідно, швидше завантаження з мережі. Flash використовує векторний формат зображень і стискає растрові і звукові файли, (які також можуть використовуватися в сторінках Flash), що дуже позитивно впливає на зменшення розміру сторінки і час її викачування.

·    Усунення проблем сумісності між браузерами. На відміну від HTML, Flash однаково працює як в IE, так і в NN. Є навіть спеціальний варіант примочки-програвача для браузеров, що підтримують Java (Flash Java Player).

·    Могутня дієво-керована мова. У Macromedia Flash використовується спеціальна мова, за допомогою якого можна створювати «інтелект» для своєї сторінки. Причому якщо в Flash 4 це був, швидше, якийсь скрипт (script), що має всього декілька основних функцій, то в Flash 5 (не дивлячись на назву «ActionScript») – це майже повноцінна мова програмування, з підтримкою умов, циклів, масивів, функцій і класів, які можна успадковувати.

·    Краса. Так, так, саме! Flash має автоматичну підтримку anti-aliasing (антіалайсинг, згладжування контурів за допомогою змішення сусідніх кольорів). В результаті навіть проста лінія або кружечок, намальовані в Flash, виглядають приємно для очей. Що ж тут говорити про малюнки, намальовані професіоналами.

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Vyk Redak Web-anim (225.0 KiB, Завантажень: 6)

Сторінка: 1 2 3 4 5 6
завантаження...
WordPress: 23.39MB | MySQL:26 | 0,327sec