Курсова робота на тему:«ТЕХНОЛОГІЯ ASP.NET»

Зміст

Вступ    3

1.Принципи ASP.NET    4

2.Склад ASP. NET    8

2.1.Середовище створення та обробки сторінок і компонент    8

2.2.компілятор ASP. NET    10

2.3.інфраструктуру безпеки     10

2.4.управління станом     10

2.5.Конфігурація ASP. NET-додатків    11

2.6.моніторинг додатків    11

2.7.Усунення несправностей    11

2.8.середу створення і розгортання XML Web services    12

2.9.розширювану середу хостингу і управління життєвим
циклом web-додатків    12

2.10.розширювану середу проектування призначеного для користувача інтерфейсу web-додатки.    12

3.Як працює ASP. NET додаток?    13

Висновок    16

Список використаних джерел    17

Додаток 1    18

Додаток 2    20

Додаток 3    23

Додаток 4    25

Вступ

ASP.NET – технологія створення веб-додатків і веб-сервісів від компанії Microsoft. Вона є складовою частиною платформи Microsoft. NET і розвитком більш старої технології Microsoft ASP. На даний момент останньою версією цієї технології є ASP.NET 4.0b.

ASP.NET зовні багато в чому зберігає схожість з більш старою технологією ASP, що дозволяє розробникам відносно легко перейти на ASP.NET. У той же час внутрішній устрій ASP.NET істотно відрізняється від ASP, оскільки вона заснована на платформі. NET і, отже, використовує всі нові можливості, що надаються цією платформою.

Предмет: Створення веб-сторінок та веб-додатків за допомогою ASP.NET.

Превага: гнучка архітектура, простота, використання широко
поширених мов програмування та уніфікована технологія доступу до даних

Актуальність:
ASP.NET – структура програмування, що виконується на веб-серверах для динамічного створення та відображення веб-сторінок ASP.NET. Веб-сторінки ASP.NET можна переглядати в будь-яких веб-браузерах або клієнтських пристроях, ASP.NET відображає розмітку (таку як HTML) в запитуючому браузері. Як правило, можна використовувати одну і ту ж сторінку для різних оглядачів, так як ASP.NET відображає відповідну розмітку для запитувача браузера. Однак можна розробляти веб-сторінки ASP.NET для певних браузерів, наприклад для Microsoft Internet Explorer, і використовувати широкі можливості конкретного браузера. ASP.NET підтримує елементи керування для мобільних пристроїв, наприклад таких пристроїв веб-доступу, як стільникові телефони, переносні комп’ютери і PDA.

1.Принципи ASP.NET

Хоча ASP.NET бере свою назву від старої технології Microsoft ASP, вона значно від неї відрізняється. Microsoft повністю перебудувала ASP.NET, грунтуючись на Common Language Runtime (CLR), який є основою всіх додатків Microsoft. NET. Розробники можуть писати код для ASP.NET, використовуючи практично будь-які мови програмування, у тому числі, і входять у комплект. NET Framework (C #, Visual Basic.NET, і JScript. NET). ASP.NET має перевагу в швидкості в порівнянні з скриптовою технологіями, тому що при першому зверненні код компілюється і поміщається в спеціальний кеш, і згодом тільки виконується, не вимагаючи витрат часу на парсинг, оптимізацію, і т. д. Разом з тим слід враховувати , що вказане перевагу не завжди може бути реалізовано. Це пов’язано з тим, що на швидкість роботи реального проекту впливають безліч чинників. У першу чергу це кваліфікація керівників розробки і виконавців: повільні алгоритми легко зводять нанівець незначна перевага скомпільованого коду перед інтерпретацією серверних скриптів.

Переваги ASP.NET перед ASP

 • модульна код виконується швидше, більшість помилок відловлюється ще на стадії розробки
 • Значно покращена обробка помилок часу виконання, з використанням блоків try .. catch
 • для користувача елементи управління (controls) дозволяють виділяти часто використовувані шаблони, такі як меню сайту
 • Використання метафор, вже застосовуються в Windows-додатках, наприклад, таких як елементи керування та події
 • Розширюваний набір елементів управління і бібліотек класів дозволяє швидше розробляти додатки
 • ASP.NET спирається на багатомовні можливості. NET, що дозволяє писати код сторінок на VB.NET, Delphi.NET, Visual C #, J # і т. д.
 • Можливість кешування всієї сторінки або її частини для збільшення продуктивності
 • Можливість кешування даних, що використовуються на сторінці
 • Можливість розділення візуальної частини і бізнес-логіки з різних файлах ( «code behind»)
 • Розширювана модель обробки запитів
 • Розширена подієва модель
 • Розширювана модель серверних елементів управління
 • Наявність master-сторінок для завдання шаблонів оформлення сторінок
 • Підтримка CRUD операцій при роботі з таблицями через GridView
 • Вбудована підтримка AJAX

Тут можна навести певні порівняння. Так, ASP – похідна від Win32, XML і HTML; PHP – від XML, HTML, Java і CDI, тоді ASP.NET – від HTML і. NET (XML і XAML відповідно). При цьому, якщо звичайно Rich Media Application створюють за допомогою Flash, тепер це робиться за допомогою модуля Silverlight, так само через сам ASP.NET. ASP.NET – найбагатша середовище для розробки та розгортання Web-ресурсів. У ASP.NET можна працювати з будь-яким. NET мовою, аж до Managed C + + і Visual Basic, що дозволяє не замислюватися про перехід на C #.

Програми ASP.NET розміщуються на веб-серверах. Доступ до них здійснюється через stateless протокол HTTP. По суті, якщо додаток використовує stateful взаємодія, йому необхідно здійснити управління станом (state management) самостійно. ASP.NET забезпечує різні способи для управління станом додатків в ASP.NET: змінні Application state, Session state і View state.

Application state

Application state – це набір певних користувачем змінних, які доступні з будь-якого місця програми ASP.NET. Вони встановлюються і ініціалізувалися при подію Application_OnStart на етапі завантаження першого примірника програми, але залишаються доступними до тих пір, поки існує останній екземпляр програми. Змінні Application state досупни через колекцію Applications, яка забезпечує «обгортку» для змінних application state. Змінні Application state ідентифікуються за їх іменами.

Session state

Session state – це набір призначених для користувача змінних, які продовжують існувати протягом сеансу користувача. Ці змінні унікальні для різних екземплярів сесії користувачів і доступні через колекцію Session. Ці змінні (Session variables) можна налаштувати таким чином, щоб вони автоматично знищувалися після певного часу неактивності користувача, навіть, якщо сесія ще не завершена. На стороні клієнта користувальницька сесія ідентифікується за допомогою cookie або за допомогою ID сесії в її URL.

ASP.NET підтримує три режими існування змінних сесії:

 • InProc

Змінні сесії підтримуються всередині процесу ASP.NET. Однак, у цьому режимі змінні знищуються, коли процес ASP.NET запускається повторно, або завершується.

 • StateServer

У цьому режимі ASP.NET запускає окрему службу (service), яка підтримує змінні стану. Так як управління станом (state management) відбувається за межами ASP.NET процесу, це негативно позначається на продуктивності, але дозволяє багатьом примірників ASP.NET використовувати загальний state server, таким чином дозволяючи додатку ASP.NET бути рівномірно розподіленим на різних серверах (load – balanced і scaled out на multiple servers). Так як служба управління станом (state management service) запускається незалежно від ASP.NET, змінні можуть існувати після завершення роботи процесу ASP.NET.

 • SqlServer

У цьому режимі, змінні стану (state variables) зберігаються на database server і доступні через SQL.

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

ASPdotNET (130.6 KiB, Завантажень: 27)

Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8
завантаження...
WordPress: 24.26MB | MySQL:26 | 0,345sec