Курсова робота на тему:«РОБОТА ЗІ ЗМІНИМИ ТА КОНСТАНТАМИ У VISUAL BACIK. NET»

ВСТУП    3

 

1.    Функції Visual Bacik.    5

 

2.    Структура проектів VBA    6

 

3.    Макроси. Автоматизація роботи в Visual Basic.    8

 

4.    Масиви параметрів.    10

Область визначення і видимість    10

Область визначення рівня процедури    11

Область визначення рівня модуля    11

Область визначення загального рівня модуля    12

Тип даних Variant    13

Синтаксис методу Activate    13

Синтаксис функції MsgBox    14

Синтаксис інструкції Option    15

Синтаксис інструкції Dim    15

Використання масивів    16

5.    Змінні і константи    17

Константи в VB_Net.    18

Змінні.    19

Висновки.    25

Список використаної літератури:    26

ВСТУП

Актуальність дослідження. На зорі комп’ютерних технологій мова Basic була створена для створення простих програм і використовувалася як учбова мова для перших кроків при вивченні основ програмування з подальшим переходом на складніші і універсальні мови. Це було закладено в назву мови BASIC — Beginners All-purpose Symbolic Instructional Code, тобто багатоцільовий код символьних інструкцій для початківців. З прогресом комп’ютерних технологій розвивався і Basic. В даний час Visual Basic дає можливість вирішувати будь-які сучасні задачі розробки додатків. При цьому Visual Basic залишився достатньо простим в освоєнні, ставши в той же час однією з могутніх сучасних мов програмування.

По суті справи Visual Basic є інтегрованим середовищем розробки — IDE (Integrated Development Environment). Це означає, що в Visual Basic – інтегрований набір інструментів, що полегшують і значно прискорюють процес розробки готового додатку. Така реалізація мови Visual Basic з повним правом дозволяє віднести його до засобів швидкої розробки додатків — RAD (Rapid Application Development) і ставить практично в один ряд з такими засобами розробки, як Visual C++, Delphi і іншими.

За допомогою Visual Basic можна створювати додатки практично для будь-якої області сучасних комп’ютерних технологій: бізнес-додатки, ігри, мультимедіа, бази даних. При цьому додатки можуть бути як простими, так і дуже складними, залежно від поставленої задачі.

Простота і потужність мови Visual Basic дозволили зробити його вбудованою мовою для додатків Microsoft Office. Багато незалежних розробників, як наприклад відома своїми програмами в області бухгалтерського обліку фірма «1С», придбали ліцензії на використовування мови

Visual Basic є ніби внутрішня мова своїх додатків. Тому в даний час Basic вже не вважається учбовою мовою — знання Visual Basic і його діалектів (VBA, VBScript) стає необхідністю для сучасного програміста будь-якого рівня.

З появою Visual Basic збулася мрія програміста — прості додатки можна створювати практично не вдаючись до написання програмного коду, а в складних додатках рутинний процес створення програмного коду зведений до мінімуму. Майстри Visual Basic дають можливість швидко створювати прототипи додатків, готових для обговорення і узгодження із замовником.

В Visual Basic використовуються всі найсучасніші методи програмування: модель складових об’єктів СОМ (Component Object Model), розподілена модель складових об’єктів DCOM (Distributed Component Object Model), технологія програмних компонентів ActiveX і інші.

Мета дослідження. Дослідження Робота із змінними та константами у Visual Basic Net

Об’єкт дослідження. Програмне середовище Visual Basic Net.

Предмет дослідження. Змінні та константи у Visual Basic Net.

Завдання дослідження:

  1. Виявити функції Visual Bacik.
  2. Подати структуру проектів VBA
  3. Проаналізувати макроси та автоматизацію роботи в Visual Basic.
  4. Показати масиви параметрів.
  5. Дослідити Змінні і констант

Структура та обсяг роботи. Курсова робота складається зі вступу, п’яти розділів, висновків та списку використаної літератури. Містить 26 сторінок.

Visual Bacik.

Якими б широкими можливостями не володів Microsoft Excel, завжди знайдеться така задача, яку стандартними можливостями пакету Microsoft Excel розв’язати неможливо. Для таких випадків, в пакет Microsoft Office, був інтегрований інструмент Visual Basic for Application(VBA), який дозволяє вирішити набагато більший спектр задач, що стоять перед користувачем і дозволяє користувачеві створити те середовище, яке є найбільш прийнятним для певного роду діяльності.

Якщо ж говорити в загальному, то Visual Basic for Application — це інструмент розробки додатків. Подібно іншим засобам, таким наприклад, як Delphi, Microsoft Visual C++, С++ Builder, VBA дозволяє створити програмні продукти, які можна використовувати, наприклад, для оформлення документів (підготовки текстів), або аналізу даних таблиць (електронних таблиць). VBA — унікальний додаток, оскільки він вбудовується в інший додаток і розширює його функціональні можливості.

VBA — не просто стандартна макромова додатків Microsoft Office: цей інструмент застосовується для розширення функціональних можливостей додатків, у яких він використовується. Наприклад, можна додати власне меню або функцію до вбудованих засобів Excel, або створити свого майстра, щоб спростити створення презентацій в PowerPoint. Спільно використовуючи VBA з програмами Microsoft Office, можна вирішувати дуже складні задачі. Наприклад за допомогою VBA можна:

1. Створити макроси, які дозволяють автоматизувати роботу та розширюють функціональні можливості додатка, у який вбудований VBA.

2. Змінити меню будь-якого додатка Microsoft Office.

3. Створити власне діалогове вікно і додати йому необхідний зовнішній вигляд.

4. Керувати іншим додатком Microsoft Office або даними з цього додатку.

5. Об’єднати дані з декількох додатків Microsoft Office в одному документі.

6. Створювати власні функції в Microsoft Excel.

7. Автоматично створювати або змінювати сторінки Web, спільно використовуючи додатки Microsoft Office і VBA.

2.    Структура проектів VBA

При рішенні задач за допомогою VBA потрібно створити проект. Проект включає кілька елементів. Розглянемо коротко кожний з цих елементів..

Розробка проектів і створення додатків. Проекти VBA виконуються разом з іншими додатками. Додаток, у якому розробляється і виконується проект VBA, називається основним. Наприклад, можна створити проект VBA, що працює разом з Microsoft Excel. У цьому випадку Excel є основним додатком. Фактично, не використовуючи основний додаток, не можна побудувати додаток VBA.

Середовище розробки VBA. VBA має власне середовище розробки, що називається інтегрованим середовищем розробки або IDE. VBA IDE — це вікно, що містить меню, інші вікна й елементи, що застосовуються при створенні проектів VBA (рис.8.1).

Усі додатки, що підтримують VBA, працюють з одним IDE. Таким чином, при переході в інший основний додаток не потрібно багато часу, щоб навчитися застосовувати в ньому VBA.

Форми. Досить імовірно, що в додатку буде потрібно вивести інформацію, і з повною впевненістю можна сказати, що користувачеві знадобиться ввести дані. Інформація може бути дуже простою, наприклад, повідомленням, або досить складною, наприклад, набором різнорідних величин. У VBA є можливість створити форми, що використовуються для введення або виведення даних. Крім того, за допомогою VBA можна розробити форми, а також процедури обробки подій, що виникають у цих формах.

Код. Важливий термін VBA (і взагалі програмування): код — це результат програмування. VBA — середовище програмування, за допомогою якого дуже зручно писати код (програму) VBA.


Рис. 1 – Редактор Visual Basic for Apllicatin

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Robota Iz Zminnymy Ta Konst Visual Basic (210.5 KiB, Завантажень: 0)

Сторінка: 1 2 3 4 5
завантаження...
WordPress: 23.29MB | MySQL:26 | 0,323sec