Курсова робота на тему: «ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГОМ»

Зміст

Вступ    3

1. Автоматичне створення звіту на основі таблиці або запиту    5

2. Перетворення звітів    17

3. Режими роботи із звітами    20

3.1 Режим Конструктора    22

4. Структура звіту    23

Висновоки    24

Використана література    25

Вступ

 

Однією з основних задач створення і використовування баз даних є надання користувачам необхідної інформації на основі існуючих даних. В Access для цих цілей призначені форми і звіти. Звіти дозволяють вибрати з бази даних інформацію, що вимагається користувачем, і оформити її у вигляді документів, які можна переглянути і надрукувати. Джерелом даних для звіту може бути таблиця або запит. Окрім даних, одержаних з таблиць, в звіті можуть відображатися обчислені за початковими даними значення, наприклад підсумкові суми.

Звіти і форми Access мають багато загального. Проте, на відміну від форм, звіти не призначені для введення і правки даних в таблицях. Вони дозволяють лише переглядати і друкувати дані. В звіті неможливо змінити початкові дані за допомогою елементів управління, як це можливо зробити за допомогою форм. Хоча в звітах можна використовувати такі ж елементи управління для вказівки стану перемикачів, прапорців і списків. Звіт, як і форма, може бути створений за допомогою майстра. Розділи звіту подібні розділам форми і включають заголовок і примітку звіту, область даних, а також верхній і нижній колонтитули. В примітку звіту часто поміщають поля з підсумковими значеннями. Елементи управління можуть бути додані в звіт за допомогою панелі інструментів Панель елементів (Toolbox), ідентичної тієї, що використовується в режимі Конструктора форм. Форматування і угрупування елементів управління в звіті виконуються аналогічно форматуванню і угрупуванню елементів управління у формі. Форми можуть містити підлеглі форми, а звіти можуть містити підлеглі звіти.

В цій курсовій обговорюються наступні питання:

 • Автоматичне створення звіту по таблиці або запиту
 • Режими роботи із звітами
 • Перетворення звітів Access в інші формати
 • Режим Конструктора
 • Структура звіту Форматування звіту

  1. Автоматичне створення звіту на основі таблиці або запиту

   

  Access пропонує декілька способів створення звітів. Найпростішим з них є використання засобів автоматичного створення звіту. Автоматично створюваний на основі таблиці або запиту звіт називається автозвітом. Access дозволяє автоматично створювати звіти двох форматів: в стовпець і стрічковий.

  Щоб створити автозвіт неохідно:

  1.    На панелі об’єктів вікна База даних (Database) клацнути по ярлику Отчёты (Reports) і натиснути кнопку Создать (New). З’явиться діалогове вікно Новый отчет (New Report), представлене на мал. 1.


  Мал. 1. Діалогове вікно
  Новый отчет

  2.    В списку діалогового вікна Новый отчет (New Report) потрібно виділити один з елементів: автозвіт: в стовпець (AutoReport: Columnar) або автозвіт: стрічковий (AutoReport: Tabular).

  3.    В полі з списком, що знаходиться в нижній частині діалогового вікна Новый отчет (New Report), містяться імена всіх таблиць і запитів бази даних, які можна використати як джерело даних для звіту. Клацніть лівою кнопкою миші по кнопці з стрілкою для відкриття списку, а потім виділіть в списку необхідний елемент. Натисніть кнопку ОК.

  В результаті Access автоматично створить звіт на основі вибраного джерела даних, використовуючи стрічковий формат або формат в стовпець. Стрічковий формат розташовує поля записів, що виводяться, в рядок. Формат в стовпець розташовує поля записів, що виводяться, в стовпець. автозвіт, створений з використанням будь-якого з цих двох форматів, включатиме всі поля і записи, що є у вибраному джерелі даних.

  Щоб створений звіт можна було використовувати надалі, його необхідно зберегти. Для цього виберіть команду Файл, Сохранить (File, Save) або натиснійть кнопку Сохранить (Save) на панелі інструментів. Потім, в текстове поле діалогового вікна, що з’явиться, Сохранить (Save As) введіть назву нового звіту (наприклад: Мій звіт) і натисніть кнопку ОК.

  ЗАВАНТАЖИТИ

  Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

  Progr Zab Dlya Uprav Dokumentoob (235.0 KiB, Завантажень: 2)

Сторінка: 1 2 3 4 5 6
завантаження...
WordPress: 23.14MB | MySQL:26 | 0,332sec