Курсова робота на тему: «НАДБУДОВИ В ТАБЛИЧНОМУ ПРОЦЕСОРІ»

Зміст

Вступ    3

SumProp.xla    5

Видалення прихованих даних    11

AccessLinks    14

ODBC    15

Майстер шаблонів і запису даних    16

Диспетчер звітів    17

PC Magazine/RE    17

Історія версій    19

Висновки    22

Список використаної літератури    23

 

Вступ

Надбудови – це програми, що додають в Microsoft Excel додаткові команди і можливості. Найпростіший спосіб створення надбудов – це при збереженні документа вказати тип файлу, як “Надбудова Microsoft Excel (*.xla)”.

У Microsoft Excel є три типи програм-надбудов: власне надбудови Microsoft Excel, додаткові надбудови для моделі компонентних об’єктів (COM) і автоматизовані надбудови.

Набір стандартних надбудов доступний при установці Microsoft Excel, а додаткові надбудови можна завантажити з веб-вузла Microsoft Office. Перед використанням надбудови необхідно встановити її на комп’ютері і потім завантажити в Microsoft Excel. При завантаженні надбудови забезпечувані нею можливості стають доступними в Microsoft Excel і у відповідні меню додаються всі пов’язані з ними команди. Надбудови (xla-файли) за умовчанням встановлюються в одне з наступних місць.

*    В папку Library або в одну з її підпапок, які знаходяться в папці Microsoft Office\Office.

*    В папку Documents and Settings/<ім’я користувача>/Application Data/Microsoft/AddIns.

Але можна вказати і інші папки для надбудов.

Для економії пам’яті і підвищення продуктивності слід вивантажувати надбудови, які використовуються рідко. При вивантаженні надбудови її можливості і відповідні команди видаляються з Microsoft Excel, проте файл надбудови залишається на комп’ютері і може бути завантажений знову. При вивантаженні надбудови вона залишається в пам’яті до перезапуску Microsoft Excel.

Як користувацькі надбудови можна використовувати свої власні програми, створені на мові Visual Basic.

Надбудови для моделі компонентних об’єктів – це забезпечуючі додаткові можливості програми, створені на різних мовах програмування, включаючи Visual Basic, Visual C++ і Visual J++. Розробники надбудов для моделі компонентних об’єктів звичайно надають програми установки і видалення для надбудови.

Розробники автоматизованих надбудов звичайно надають програми установки і видалення для надбудови. Доступ до автоматизованих надбудов, зареєстрованих в системі, можна отримати через меню Сервіс.

SumProp.xla

Ця надбудова дозволяє перетворювати числа в текстову форму. Зі всього різноманіття програм в бібліотеці Office Extensions ми зупинимося на одній з них, а саме на розробці під назвою “Num2text_&_Text2num”. Дане розширення складається з двох макросів – text2num.xla і num2text.xla, які, як можна судити з назв, виконують відповідні функції. Універсальність розширення “Num2text_&_Text2num”, що розглядається нами, полягає у тому, що за допомогою його можна конвертувати не тільки числа в текст, але і навпаки.

    Для установки надбудови:

1. Скопіювати DLL-ку ‘AddMsOff.dll’) у системний каталог Windows (для Win9x (WinME) це ‘C:windowssystem’, а для WinNT (Win2000) це ‘C:winntsystem32’)

2. Скопіювати файл ‘SumProp.xla’ в каталог надбудов Excel (C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\Library)

3. Відкрити Excel

4. Вибрати в меню пункт «Сервіс» – «Надбудови»

5. Поставити хрестик навпроти Суми прописом

Можна скопіювати файл ‘SumProp.xla’ в каталог ‘C:Program FilesMicrosoft OfficeOfficeXLStart’ – тоді надбудова завантажуватиметься автоматично.

Розглянемо детальніше уставку даної надбудови.

Після вибору пункта меню «Сервіс»-«Надбудови» з’вляється вікно, де ставимо галочку навпроти «Сума прописом (Українська)»


Мал. 1

Після цього можна використовувати цю надбудову в роботі.

Після установки надбудови додається п’ять нових функцій:

Перша функція повертає значення в форматі: Сума прописом в гривнях і копійках даного числа.

Формат запису функції: ПрописьСуммы(Сумма, [БукваБольшая])

Параметри функції:

1 параметр: Сумма (тобто Яке-небудь число) або комірка

2 параметр: БукваБольшая – Якщо 1 то з великої букви, а 0 – то з маленької. Даний параметр необов’язковий, за замовчуванням рівний 1

Приклад виконання функції


Мал. 2

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

NADBUDOVY V TABL PROCESI (226.0 KiB, Завантажень: 5)

Сторінка: 1 2 3 4 5
завантаження...
WordPress: 23.21MB | MySQL:26 | 0,652sec