Курсова робота на тему: «МАСИВИ В VISUAL BASIC .NET»

Зміст

ВСТУП………………………………………………………………….…….…….3

РОЗДІЛ І. Visual Basic .NET……….……………………….………………..….4

1.1. Мова програмування Visual Basic .NET……………………………….……4

1.2.Знайомство з середовищем .NET.…………………………………….………5

1.3.Область застосування –NET…………………………………………….……6

РОЗДІЛ ІІ Масиви та їх оголошення.…………………………………..………8

2.1.Масиви…………………………………………………………………….……8

2.2.Одновимірний масив………………………………………………….…….…9

2.3.Багатовимірні масиви………………………………………………….……..13

2.4.Статичні масиви.………………………………………………………….…..15

2.5.Масиви змінної розмірності. Оголошення динамічного масиву…………18

2.6.Оголошення масиву фіксованого розміру………..……..………………….22

РОЗДІЛ ІІІ Масиви. Управління масивами.…………………………….…..24

3.1.Масиви елементів управління……………………………………………….24

3.2.Внутрішній устрій елементу управління даними………………….……….26

3.3.Масиви, записи і перерахування…………………………………….………26

3.4.Робота з масивами в VB…………………………………………….…..……27

ВИСНОВКИ ……………………………………………………………………..31

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ …………………………………….32

Вступ

Актуальність
теми пояснюється тим, що

Visual Basic .NET (VB.NET) — одна з чотирьох мов програмування середовища .NET, який був створений компанією Microsoft для розробки додатків, компонент і сервісів цього середовища. Це — новітня версія мови, що є продовженням VB версії 6.0, зробила найбільший прорив в історії цієї мови. Зараз VB.NET вже є повністю об’єктно-орієнтованою мовою. За допомогою цієї нової версії розробники можуть створювати все, починаючи з додатків ASP.NETі до Web-сервисов. Як і інші мови середовища .NET, VB.NET використовує всі переваги, які пропонує це середовище.

Мета дослідження. У курсовій буде показано, як створються звичайні застосування, так само як і додатки ASP.NET
і Web-сервисы. Разом з цими різними застосуваннями і середовищем розробки Visual Studio -NET, в ній будуть представлені основні моменти середовища .NET.

Структура роботи. Робота складається з таких підрозділів: вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел та літератури і додатків.

Об’єкт дослідження. Об’єктом дослідження цієї курсової — Масиви.

Предмет дослідження. Є використання масивів (одновимірних і багатовимірних) в програмуванні, тобто в Visual Basic,C+, С++, Pascal та інших мовах програмування.

 

РОЗДІЛ І

Visual Basic .NET

 1. Мова програмування Visual Basic .NET

  Ця мова програмування, розроблена компанією Microsoft, іноді називають революційною технологією програмування, для чого є всі підстави. Ми не стомлюватимемо читача перерахуванням достоїнств і недоліків, а також переваг Visual Basic .NET перед іншими мовами. Для цього необхідно бути професійним програмістом і знати інші мови, хоч би декілька. Кожен з них має свої достоїнства і недоліки. Visual Basic .NET найбільш простий у вивченні, а тому дозволить швидше зрозуміти сам предмет програмування. Важливе не те, якою мовою володіє програміст, а то, як він їм володіє.

  По-перше, Visual Basic .NET – об’єктно-орієнтована мова, по-друге, він компілюється з іншими мовами, такими як Visual Basic 6, С++, С# (вдосконалена версія мови С++), в третіх, дозволяє швидко створювати призначений для користувача інтерфейс без використання код. Програми, написані на Visual Basic .NET, працюють в Інтернеті, з його допомогою можна створювати і редагувати графіку, Web-страницы, програми для стільникових телефонів, кишенькових комп’ютерів. Це відмінний інструмент для роботи з офісними застосуваннями, базами даних і так далі Всі перераховані достоїнства, а також доступність вивчення і простота роботи з Visual Basic .NET роблять його дійсно революційною технологією програмування.

  До речі, Visual Basic .NET іноді називають сьомою версією Visual Basic. Він дійсно є результатом розвитку Visual Basic, створеним для навчання програмуванню. Частково це серйозна гідність, оскільки, освоївши Visual Basic .NET, ви зможете працювати і з іншими версіями, наприклад Visual Basic 6. Іноді така необхідність існує, тому що функції Visual Basic 6 вбудовані в деякі офісні застосування (Microsoft Word або Microsoft Excel). Але можливості Visual Basic .NET в порівнянні з іншими версіями несумірно більше, так що про нього можна говорити як про самостійну мову програмування високого рівня.

  1. Знайомство з середовищем .NET

  Що таке .NET? Це питання всі почали ставити, як тільки в 2000 році компанія Microsoft анонсувала цю свою ідею. Якщо ви цікавилися даним питанням раніше, ви, напевно, чули про щось, що має назву NGWS (Next Generation Web Services). За рік до цього ходили чутки, що Microsoft створює нову мову з назвою Cool. Або, може, це була платформа? Я не упевнений. Я тоді мало приділяв цьому уваги. Мене більше турбувало те, як мої вузли Web ростуть з допомогою компонент СОМ і ASP. Оскільки Windows DNA було всім, що потрібне для побудови стійких багаторівневих вирішень Web, я припускав, що не може відбутися нічого революційного, що замінить цю чудову технологію. Я помилився.

  Для мене стало очевидним, що середовище -NET стане наступною віхою, коли друг мені дав книгу, присвячену чомусь, званому ASP+. Хоча це було приблизно за рік до того, як ASP+ став доступний масам, вже вийшла книга, йому присвячена. Коли я прочитав передмову до цієї книги, написану розробниками ASP.NET з Microsoft, мені здалося, що вони із самого початку знали якнайкращий спосіб написання додатків для Web.

  Ще не просохли фарби на попередньому випуску ASP, а вони вже більш 3-х років як працювали над новою версією, яку сьогодні називають ASP.NET. Я подумав, що ці хлопці дуже меткі, оскільки вони прислухалися і розуміли все, чим були незадоволені розробники, і вирішили зробити що-небудь для них.

  Швидше за все, це стало початком народження .NET. Але я в цьому не упевнений. Важко сказати, коли все це почалося, але в одному можна бути упевненим: .NET стало результатом співпраці багатьох груп розробників Microsoft. Від команди Сом+ для Windows 2000 до засобів розробки для сервера SQL— все, в тому або іншому ступені, пройшло через .NET.

  Коли ви читаєте про середовище то зустрічаєте згадки серверів .NET, мов .NET, платформи .NET, специфікації .NET і багато що інше, що доповнюється суфіксом

  У цьому розділі ви отримаєте уявлення, що таке .”и що це середовище означає для вас. У цій книзі ви вивчите мову VB.NETпобачите, як він співвідноситься з середовищем -NET і як ви можете використовувати цю мову і його засоби для трансформації методології, якою ви користуєтеся сьогодні при написанні програм.

 2. Область застосування –NET

  Під час проглядання презентаційного ролика середовища створеного компанією Microsoft, ви бачили гасло: “Область застосування .NET виходить з перспектив кінцевого користувача”. Це означає, що застосовувати .NET на практиці будуть розробники, такі, як ви, але, кінець кінцем .NET забезпечить доставку інформації кінцевому користувачеві в зрозумілій, найбільш доступній формі і наискорейшим способом.

  ЗАВАНТАЖИТИ

  Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

  Masyvy V VB NET (109.6 KiB, Завантажень: 1)

Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7
завантаження...
WordPress: 23.29MB | MySQL:26 | 0,350sec