Курсова робота на тему: «ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ РОБОТИ З КНИГАМИ EXCEL 2007 B РЕЖИМІ ВЕБ-СТОРІНОК»

ЗМІСТ

Вступ    2

Розділ 1. Збереження всієї книги або її частини у статичній

    веб-сторінці    4

 1. Додатково про збереження даних Excel у статичній

  веб-сторінці    4

 2. Збереження даних Excel у статичній веб-сторінці    8
 3. Увімкнення або вимкнення авто перевидання    11
 4. Помилки та попередження під час авто перевидання    13
 5. Проблеми збереження веб-сторінки    16

Розділ 2. Отримання зовнішніх даних із веб-сторінки    18

 1. Додатково про отримання зовнішніх даних із веб-сторінки    18
 2. Створення й редагування веб-запиту    21
 3. Копіювання даних із веб-сторінки    25
 4. Виконання файлу збереженого веб-запиту    25
 5. Організація переспрямування веб-запиту з веб-сторінки

  на інше джерело даних    27

 6. Проблеми із сортуванням, фільтрацією або пошуком

  зовнішніх даних із веб-запиту    27

Розділ 3. Збереження всієї книги чи її частини у статичній

    веб-сторінці    28

Розділ 4. Отримання зовнішніх даних із веб-сторінки     35

Висновки    42

Джерела та список літератури    43

 1. ВСТУП

Для представлення даних в зручній формі давно прийнято використовувати таблиці. Їх зручно подавати в електронному вигляді. Для обробки таких даних використовують електронні таблиці. Серед електронних таблиць популярністю користується програмний продукт Microsoft Office Excel, що є досить сучасним та багатофункціональним. Тому варто було б знати деякі функції цього продукту більш детально. Застосування електронних таблиць спрощує роботу з даними і дозволяє отримати результати без проведення розрахунків вручну. Широке використання такі продукти знайшли у економічних та бухгалтерських розрахунках, науково-технічних дослідженнях, моделюванні конкретних систем з вивченням впливу різних параметрів на ці системи. Крім того на сьогодні більшість людей не може уявити повноцінної діяльності без використання можливостей глобальної комп’ютерної мережі Internet.

Все сказане вище визначило необхідність дослідження окремих питань щодо роботи електронних таблиць з веб-сторінками і актуальність роботи на тему «Використання можливостей Microsoft Excel в WEB». В даній курсовій роботі розглядається можливість полегшення деяких процесів роботи з ВЕБ завдяки використанню можливостей Excel 2007. Користувач може легко виконувати дії пов’язані з експортом/імпортом даних з мережею Інтернет. Для достатньо один раз створити запит на імпорт даних з і-нет чи виконати публікацію даних у і-нет. Далі при виконанні роботи Excel автоматично виконає запит чи переопублікує дані.

Метою роботи є дослідження можливостей роботи з книгами Excel 2007 в режимі веб-сторінок.

Поставлена мета може реалізуватися через виконання таких завдань:

 • Проведення аналізу відповідних літературних джерел.
 • З’ясування проблем, що виникають при експорті/імпорті даних з мережі Інтернет.
 • Опис конкретних методів для проведення експорту/імпорту даних.

Структурно робота складається із вступу, чотирьох розділів, основних підсумків, що викладені у висновках, та списку джерел.

 

 

Розділ 1. Збереження всієї книги або її частини у статичній веб-сторінці

Усю книгу, в тому числі корінці для переходу між аркушами, або частини книги, такі як діапазон або діаграму, можна зберегти у статичній веб-сторінці й таким чином надати користувачам можливість переглядати дані Microsoft Office Excel в Інтернеті. Приміром, якщо ви маєте аркуш Excel із цифрами продажу, збережіть ці дані з діаграмою для їх порівняння, і вони будуть доступні користувачам без необхідності відкривати Office Excel.

 1. Додатково про збереження даних Excel у статичній веб-сторінці

Для збереження даних Excel у статичній веб-сторінці треба розуміти, як працює функція автоперевидання, де містяться допоміжні файли, як визначати гіперпосилання та яка різниця між повторним відкриттям збереженої веб-сторінки та повторним відкриттям вихідної книги.

Робота з функцією автоперевидання

Під час кожного збереження книги може відбуватися її автоматична публікація в Інтернеті. Для цього слід установити прапорець Автоперевидання під час кожного збереження книги в діалоговому вікні Публікація веб-сторінки. (Натисніть кнопку Microsoft Office
, виберіть команду Зберегти як, виберіть формат веб-сторінки (.htm, .html, .mht, .mhtml), а потім натисніть кнопку Опублікувати.)

Проте в деяких випадках автоматична публікація книги небажана. Це може статися з таких причин:

 • книга містить конфіденційні або важливі відомості, які не повинні бути доступними для інших користувачів;
 • тимчасово немає підключення до мережі або веб-сервера.
  ;
 • книгу, яку зберігають, створено ненадійним користувачем (така книга може містити макрос, який збирає відомості з мережного ресурсу, використовуючи ваші власні дані, і зберігати їх на іншому спільному ресурсі).

У разі необхідності функцію Автоперевидання можна вимкнути тимчасово (для поточного сеансу відкриття або закриття) або постійно (для кожного відкриття, збереження та закриття).

Підтримка веб-файлів і гіперпосилань

Веб-сторінки часто містять зображення та інші допоміжні файли, а також гіперпосилання. У разі переміщення допоміжних файлів або сторінок веб-сторінки, які містять посилання на них, можуть працювати неправильно.

Допоміжні файли

Якщо публікується книга або аркуш Excel у вигляді веб-сторінки (.htm, .html), Excel створює допоміжну папку «ім’я_файлуfiles», в якій зберігаються всі допоміжні файли сторінок, наприклад, маркери, фонові текстури та графічні об’єкти. Наприклад, якщо файл називається Сторінка1.htm, підпапка називатиметься Сторінка1.files. Допоміжним файлам також буде призначено імена, такі як image001.jpg та image002.gif.

Переміщуючи або копіюючи веб-сторінку, потрібно також перемістити й допоміжну папку, щоб зберегти всі посилання на веб-сторінку. У разі збереження в іншому місці Excel автоматично копіює допоміжну папку.

Наприклад, припустімо, що є веб-сторінка: http://example.microsoft.com/Page1.htm. Вона містить маркери, які зберігаються в допоміжній папці: http://example.microsoft.com/Page1_ files. Відносні шляхи для файлів маркерів —  /Page1_ files/image001.gif і /Page1_ files/image002.gif. Переміщуючи файл Page1.htm до нового місця, наприклад, http://example.microsoft.com/, туди ж слід перемістити й папку допоміжних файлів (Page1_ files).

Відносні та абсолютні гіперпосилання

У процесі створення веб-сторінки Excel автоматично керує зв’язаними файлами та гіперпосиланнями таким чином, що при розташуванні веб-сторінок на кінцевому веб-сервері з’являються зображення та працюють посилання.

Якщо всі файли, такі як маркери, кнопки переходу, фонові текстури, графічні об’єкти та веб-сторінки, на які створені гіперпосилання, розташовано або збережено на одному веб-сервері, Excel зберігає посилання як відносні посилання.

Гіперпосилання на веб-сайти, розташовані на інших серверах, наприклад, список улюблених місць в Інтернеті, зберігаються як абсолютні посилання, тобто постійні розташування файлів Фіксоване розташування файлу.

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Robota Z Excel 2007 V Regymi Web (1.1 MiB, Завантажень: 3)

Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
завантаження...
WordPress: 23.49MB | MySQL:26 | 2,637sec