Курсова робота: Графічний редактор “Paint”

Зміст

Вступ    2

Розділ 1. Уявлення про “Paint”    5

1.1Що собою являє редактор “Paint”    5

1.2 Як можна редагувати малюнок редактором “Paint”    5

Розділ 2. Редагування малюнка.    7

2.1 Як розпочати роботу з редактором “Paint”    7

2.2 Якими засобами можна створити малюнок у редакторі опис “Панель інстументів”    7

2.3.Очищення великої області    2

2.4 Вибір кольору    2

2.5 Інші можливості    2

2.6 Можливості підменю “Справка”    2

2.7 Збереження малюнка у файл    2

2.8 Друкування малюнка…………………………………………………16


2.9 Завершення роботи з редактором “Paint”………………………….2

Розділ 3. Приклади застосування “Paint”………………………………18

3.1 Створення малюнка………………………………………………….19

3.2 Створення візитки……………………………………………..……..20

3.3 Побудова малюнків для задач з фізики……………………….…….21

 

Висновок    22

Список використаної літератури    23

 

 

Графічний редактор — це програма, призначена для обробки графічної інформації.Різні графічні редактори створюють файли з різними розширеннями в іменах. Кожне розширення відповідає певному формату файла, а саме: способу зберігання графічної інформації. Найпощиренішіми форматами є: BMP (Bitmap — бітова карта), Gif (Graphics Interchange Format), JPEG (Joint Photographic Expert Group), TIFF (Tagged Image File Format.), PNG (Portable Network Graphics. Файли в таких розширеннях мають, відповідно, розширення: bmp, gif, jpg (jpeg), tif, png.

Формат BMP — “рідний” для ОС Windows: у ньому зберігаються малюнки фону, піктограми та інші зображення Windows.

Файли у форматі Gif займають менше місця порівняно з . bmp-файлами тих самих зображень. Це досягається не тільки за рахунок використання ефективного алгоритму стискання графічної інформації, а й за рахунок втрат у колірній гамі малюнка. Цей формат створювався передусім для передачі малюнків по мережі.

Файли у форматі JPEG зберігають колірну гаму малюнка. Їхні невеликі порівняно з bmp – файлами розміри забезпечуються завдяки зостосуванню високоефективних алгоритмів стискання. Наприклад, малюнок червоного кола на білому тлі, створений у графічному редакторі Paint , при збереженні у форматі BMP (8 бітів на піксель) – 939Кб, у форматі Gif — 4,16 Кб, а у форматі JPEG — 22 Кб.

Формат TIFF — це “розумний” графічний формат,оскільки він дає змогу за допомогою спеціальних програм настроювати різні характеристики зображення, яке зберігається.

Формат PNG — потужний графічний формат, що його підтримує низка великих виробників програмного забезпечення і що переважає за рядом параметрів попередні графічні фрмати зі стисканням інформації без втрат. PNG можна вважати перспективним форматом з великими можливостями.

 

Paint являє собою програму для малювання, за допомогою якої можливо створити прості або складні малюнки. Ці малюнки можна робити чорно-білими або кольоровими та також зберігати їх у вигляді файлів. Створені малюнки можна виводити на друк, використовувати замість фону робочого столу, вставляти в інші документи. Paint можна використовувати навіть для перегляду та редагування знятих за допомогою сканера фотографій.

Графічний редактор використовується для роботи з «точковими» малюнками формату JPG, GIF або BMP, та також редактор дозволяє зберігати в цих форматах.

 

 

 

 

 

Уявлення про “Paint”

  1. Що собою являє редактор Paint


рис.1.1 Загальний вигляд вікна редактора Paint

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Графічний редактор Paint (2.6 MiB, Завантажень: 30)

Сторінка: 1 2 3 4
завантаження...
WordPress: 23.24MB | MySQL:26 | 0,600sec