Корекційне заняття: Множення на двоцифрове число. Розв’язування задач. Знаходження значень виразів на сумісні дії

Тема: Множення на двоцифрове число. Розв’язування задач. Знаходження значень виразів на сумісні дії.

Мета: розвивати уміння учнів множити на двоцифрове число; формувати обчислювальні навички; корегувати сприйняття, увагу, пам’ять, логічне мислення; виховувати наполегливість у здобутті знань; охайність записів на дошці та у зошитах.

 

Обладнання: предметні малюнки.

 

Хід заняття

І. Організаційний момент.

        Пролунав шкільний дзвінок.

        Всіх покликав на урок.

        Тож пора нам поспішати,

        І старанно працювати

    Як каже народне прислів’я: «Маленька праця краща за велике безділля».

 

ІІ. Вступна частина.

    Доброго дня, четвертокласники. Я зичу всім тим, хто хоче працювати. Бути уважним, старанним, наполегливим, а я чекаю від вас плідної праці.

 

ІІІ. Основна частина.

  1. Усний рахунок.

    Гра «Хто швидше?»

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Гра «Дістанься прапорця».

     

    5 ц 5 кг :5

     

             2 доби:4                 2 доби :3

     

    1ц – 2 кг                             1ц – 2 кг

1ц – 20     1т:20

 

  1. Розв’язати рівняння.

    720:х=80

    Х:60=530

     

  2. Довжина ділянки прямокутної форми 120 м, а ширина – у 3 рази менша. Обчислити площу й периметр ділянки.

     

    ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

    Зупиняємо заняття

    Робимо зарядку.

    Руки – вгору,

    Руки – вниз.

    Все в нас по порядку.

    Руки-в-боки – нахиляйтеся,

    Наче маятник хитайсь,

    Ми хвилинку відпочили

    І до роботи приступили.

     

  3. Робота в зошитах.

    1). Виконай ділення

    168:28

    272:34

    513:83

    699:96

        
     

    2). Обчисли:

        125*546-709*83

        463*521-194*234

    3). Розв’яжи задачу:

        З двох сіл, відстань між якими 280 км, одночасно назустріч один одному два мотоциклісти. Швидкість першого мотоцикліста 30 км/год., а другого – 40 км/год. Знайди скільки часу мотоциклісти будуть в дорозі до зустрічі один з одним.

  4. Вправа «Слухаємо тишу».

    Діти, а зараз пропоную вам 15 с помовчати та послухати тишу. Після чого кожен повідомляє про те, що почув саме він.

     

    IV. Підсумок уроку.

        Дякую, що були уважними та старанними на занятті. До побачення!

        До нових зустрічей.

завантаження...
WordPress: 22.97MB | MySQL:26 | 0,327sec