Контрольна робота з теми «Оксигеновмісні сполуки»

Тема. Контрольна робота з теми «Оксигеновмісні сполуки»

  Цілі уроку: визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми «Оксигеновмісні сполуки»

Обладнання: періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва, картки із завданнями.

  Тип уроку: контрольна робота

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Перевірка знань учнів

(подається зразок одного із варіантів)

Варіант І

Початковий рівень

1.Вкажіть загальну формулу насичених одноатомних спиртів:

А)СnH2n        Б) СnH2n+2        В) СnH2n+1ОН

2.Вкажіть формулу оцтової кислоти:

А)СН3СОН    Б) СН3СООН     В) СН3СООСН3

3.Вкажіть фізичні властивості гліцеролу:

А)рідина з специфічним запахом;

Б)сиропоподібна рідина, безбарвна;

В)легший за воду;

Г)важчий за воду.

4.Глюкоза належить до:

А)багатоатомних спиртів;

Б)фенолів;

В)альдегідоспиртів.

Середній рівень

1.Якісна реакція на гліцерол це реакція з:

А)купрум (ІІ) оксидом;

Б) купрум (ІІ) гідроксидом;

В)натрій карбонатом.

2.Вкажіть речовини з якими взаємодіє оцтова кислота:

А)карбон (ІІ) оксид;

Б)натрій оксид;

В)магній.

3.Відносна молекулярна маса глюкози:

А)90;          б)180;          в)130.

Достатній рівень

1.Напишіть рівняння реакцій слідуючих перетворень. Вкажіть умови їх протікання.

Глюкоза – етанол – етаналь – етанова кислота – метиловий естер етанової кислоти

2.Задача.

Оцтова кислота взаємодіє з 2,4г магнію . обчисліть об’єм водню (н. у.), що виділиться в результаті реакції.

Високий рівень

1.У трьох пробірках без надписів містяться розчини речовин: глюкози, гліцерилу, крохмалю. За допомогою яких хімічних способів можна розпізнати ці речовини?

2.Задача.

Яку масу глюкози можна одержати з 1т картоплі, що містить 20% крохмалю, якщо вихід продукту становить 70%?

ІІІ. Підбиття підсумків уроку

 

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Конспект Him 11 (46) (12.8 KiB, Завантажень: 57)

завантаження...
WordPress: 22.9MB | MySQL:26 | 0,326sec