Контрольна робота

Урок 10

Тема. Контрольна робота

Мета. Перевірити рівень засвоєння знань і якості вироблених умінь,

передбачених програмою з теми; виховувати вміння реально

оцінювати свої знання; розвивати алгоритмічне і логічне мислення,

увагу на уроці.

Методи і прийоми навчання. Практичний, рефлексія, побажання, знайди завдання.

Обладнання. Роздаткові матеріали.

Тип. Урок контролю і перевірки знань.

Хід уроку

I. Оргмомент.

Вправа «Побажання».

Учні по парах висловлюють одне одному побажання щодо роботи на уроці.

II. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

Учитель повідомляє тему і завдання уроку.

ІІІ. Виконання контрольної роботи

Практичний метод, індивідуальна форма роботи.

Виконання учнями різнорівневих тестових завдань тематичного оцінювання.

1 варіант

І рівень

  1. Знайти х, якщо

А. 3; Б. -3; В. 4; Г. 1.

2. Розв’яжіть нерівність

А) ; Б) В) (-Г)

3. Із наведених нижче функцій показниковою є:

А) ; Б) ; В) ; Г)

ІІ рівень

4. Побудуйте графік функції .

5. Обчисліть х+у, якщо (х; у) – розв’язок системи рівнянь

А) -2; Б) 2; В) -2; Г) -4; Д) 0.

6. Знайдіть добуток коренів рівняння

А) 10; Б) -7; В) 7; Г) 12; Д) -10.

ІІІ рівень

7. Визначте найменший цілий розв’язок нерівності

Вказівка: ввести заміну

Відповідь. 4.

8. Розв’язати рівняння:

Вказівка: заміна



Відповідь. 1.

4 рівень

9. Розв’язати нерівність:

;

;



Відповідь.

2 варіант

І рівень

  1. Знайти х, якщо

А. 3; Б. -3; В. 4; Г. 1.

2. Розв’яжіть нерівність

А) ; Б) В) (-Г)

3. Із наведених нижче функцій показниковою є:

А) ; Б) ; В) ; Г) .

ІІ рівень

4. Побудуйте графік функції .

5. Обчисліть ху, якщо (х; у) – розв’язок системи рівнянь

А) 0; Б) 18; В) -18; Г) -28; Д) -2.

6. Знайдіть суму коренів рівняння

А) -5; Б) -3; В) 15; Г) 4; Д) 5.

ІІІ рівень

7. Визначте найменший цілий розв’язок нерівності

Вказівка: ввести заміну

Відповідь. 2.

8. Розв’яжіть рівняння

,


,


.

Відповідь.0; 1.

4 рівень

9. Розв’язати нерівність:

;



Відповідь.

І V. Підсумок

Рефлексія.

  • Яке завдання контрольної роботи було найскладнішим?
  • Яке було найлегшим?
  • Чого не вистачило для успішного розв’язання завдань?
  • Правильні відповіді на завдання…

 

V. Домашнє завдання

Метод: знайди завдання

З тексту контрольної роботи (текст видається учням додому) випишіть і розв’яжіть завдання, що викликали труднощі. Якщо розв’язання не виходить (не знаємо шляху, не можемо знайти помилки і т. і.) записати питання.


ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Урок 10 (40.6 KiB, Завантажень: 79)

завантаження...
WordPress: 22.93MB | MySQL:26 | 1,537sec