Контрольна робота

Урок 10

Тема. Контрольна робота

Мета. Перевірити рівень засвоєння знань і якості вироблених умінь, передбачених програмою з теми. Розвивати самостійність логічного мислення, кмітливість. Виховувати вміння реально оцінювати свої знання;

Методи і прийоми навчання. Практичний, рефлексія, побажання.

Обладнання. Дидактичні матеріали.

Тип. Урок контролю і перевірки знань.

Хід уроку

I. Оргмомент

Вправа «Побажання»

Учні по парах висловлюють одне одному побажання щодо роботи на уроці.

II. Повідомлення теми, мети, завдань уроку

Учитель повідомляє тему і завдання уроку.

ІІІ. Виконання контрольної роботи

Практичний метод, індивідуальна форма роботи

Виконання учнями різнорівневих тестових завдань тематичного оцінювання.

Варіант І

Варіант ІІ

Початковий і середній рівень(6 балів)
  1. Обчисліть
А) 0,5 Б) 1 В) 2 Г) 3 Д) 4
  1. Cеред наведених виразів укажіть вираз, який має
найбільше значення

найменше значення

А) Б) В) Г) Д)
  1. Знайдіть похідну

А) = Б) = В) = Г) = Д) =
  1. Розв’яжіть рівняння:

А) 0 Б) 1 В) 2 Г) 3 Д) 4
  1. Розв’яжіть нерівність:

А) Б) В) Г) Д)
  1. Знайдіть область визначення функції:

А)
Б) В) Г) Д)
Достатній рівень(3 бали)
  1. Розв’яжіть рівняння:
16=6

  1. Розв’яжіть нерівність:

Високий рівень (3 бали)
  1. Побудуйте графік функції:

Відповіді:

Варіант І

  1. В); 2) Г); 3) А); 4) В); 5) В); 6) Б)
    1. Перетворити вираз 16, як логарифм з основою 2, а далі звести до спільного знаменника і ввести заміну. Далі розв’язується квадратне рівняння.
    2. Розв’язується за наслідком до теореми про розв’язування логарифмічних нерівностей.
    3. Будуються графік функції , а потім відображається симетрично відносно Оу у ІІ і ІІІ чверть декартової системи координат.

Варіант ІІ

  1. А); 2) В); 3) В); 4) В); 5) В); 6) Г)
  1. Перетворити вираз , як логарифм з основою 3, а далі звести до спільного знаменника і ввести заміну. Далі розв’язується квадратне рівняння.
  2. Розв’язується за наслідком до теореми про розв’язування логарифмічних нерівностей.
  3. Будуються графік функції , а потім частина, де у<0 відображається симетрично відносно Ох у І і ІІ чверть декартової системи координат.

 

І V. Підсумок

Рефлексія

  • Яке завдання контрольної роботи було найскладнішим?
  • Яке було найлегшим?
  • Чого не вистачило для успішного розв’язання завдань?
  • Правильні відповіді на завдання…

 

V. Домашнє завдання

З тексту контрольної роботи (текст видається учням додому) випишіть і розв’яжіть завдання, що викликали труднощі. Якщо розв’язання не виходить (не знаємо шляху, не можемо знайти помилки і т. і.) записати питання.

ЗАВАНТАЖИТИ

Для скачування файлів необхідно або Зареєструватись

Урок 10 (65.2 KiB, Завантажень: 75)

завантаження...
WordPress: 22.93MB | MySQL:26 | 1,050sec