Конкурсне свято «Осінні забави»

Ведучий. Ми раді вітати усіх присутніх!

Ведуча. Шановні друзі, уже стало, доброю традицією кожної осені проводити одне із найкращих свят – свято квітів.

Ведучий. Адже квіти – ідеальні посередники між людьми, оскільки вони здатні передати найрізноманітніші почуття: кохання і ніжності, поваги і любові, вони можуть бути хорошими заспокоювачами в хвилини скорботи.

Ведуча. Квіти пробуджують фантазію, допомагають розрядити обстановку, повертають бадьорість, піднімають настрій, а відповідно, працездатність.

Ведучий. Квіти завжди потрібні в нашому житті. Квітами зустрічають народження нової людини, перший урок і останній дзвінок, трудовий успіх і героїчний вчинок.

Ведуча. Тому ми пропонуємо нашим учасникам представити свої тематичні букети.

Ведучий. Запрошуємо учнів 7-А класу….

Ведуча. Ваші букети гідні уваги. Хочеться вірити, що ви вклали в них свої найкращі почуття: любові, поваги, розуміння. Дякуємо усім командам.

Тематичний букет

Ведучий. Квіти, це вираз красномовної душевності всього живого на землі. Вони бувають найрізноманітніші, всіх кольорів і відтінків.

Ведуча. Тому зараз ми проведемо наступний наш конкурс знавців квітів і дізнаємося чи знаєте ви квіти.

Ведучий. Для цього конкурсу нам потрібно по одному учаснику з кожного класу. Просимо. Завдання конкурсу: назвати п’ять видів квітів певного кольору.

Ведуча. Представник від 5-А класу. Просимо.

Ведучий. Дякуємо нашим учасникам. Ви всі довели, що ви дійсно є знавцями квітів.

Конкурс знавців квітів

Ведуча. Ти знаєш, мені так хочеться зануритися у вирій квіткового аромату, потонути у дивних звуках квіткової симфонії.

Ведучий. Так, Анжеліко, ти маєш рацію, адже яке свято обходиться без пісні. Я б теж із задоволенням послухав, як перебирають струни квіти. Зустрічайте _____________________________із піснею___________________________

Ведуча. Осінь… Вона прийшла до нас, мов добра казка, мов чарівний сон, який лише у щасливому дитинстві. Щире золото осіннього листя кружляє у нестримно-радісному танці високо над головою. І душу переповнює бажання приєднатися до дивовижного дійства, що розгортається у природі, самому стати героєм цієї доброї казки.

Ведучий. Осінь завжди приходить із щедрими гостинцями, налитим колоссям, соковитими і смачними фруктами, запашними овочами. Сьогодні мудра Осінь – трудівниця гостинно просить нас допомогти зібрати урожай.

Ведуча. Тож запрошуємо по одному учаснику від кожного класу. Просимо поділитися на дві команди. Учасники 5-А, 6-А, 7-А класів – одна команда, учасники 5-Б, 6-Б, 7-Б класів – друга. Вам потрібно як найшвидше зібрати урожай. Яка команда збере більший урожай та і переможе.

Ведучий. Дякуємо вам. Ви всі молодці. Давайте поаплодуємо нашим учасникам.

Конкурс «Збери урожай»

Ведуча. Ваня, а ти знаєш коли квіти стають дорослими, частина з них перетворюється на фрукти і овочі. Так прекрасне стає корисним. І зараз учасники веселої естафети доведуть нам це.

Ведучий. Тож запрошуємо на веселу естафету по 4 учасники від кожного класу.

Ведуча. Перед вами стоять різні дари осені. Вам потрібно по черзі, передаючи естафету іншому учаснику, з’їсти все. Перший учасник з’їдає помідор, другий – цукерку не використовуючи рук, третій – яблуко, четвертий – лимон

Ведучий. Готові? Розпочинаємо.

Ведуча. Дякуємо вам. Ви всі молодці. Давайте поаплодуємо учасникам.

«Весела естафета»

Ведучий. Ось і добігає кінця наше свято. Ми хочемо завершити його на мажорній ноті, адже осінь тільки починається.

Ведуча. Попереду ще стільки чудових днів, які обіцяють нам незабутні зустрічі у золотому царстві, де беззастережно владарює красуня-осінь.

Ведучий. І нехай ця велична пора засіває у ваших душах зерна мрійливості і врівноваженості, а у серцях народжуються радість і надія.

завантаження...
WordPress: 22.89MB | MySQL:26 | 0,331sec