Казкотерапія: ТВІЙ НАЙБІЛЬШИЙ ПРИЗ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА ДВЕРИМА СТРАХУ

Зайченя було ще маленьким. Воно так мало знало про навколишній світ. Воно знало, що коли поруч мама — це добре. Коли воно гризе капустяний листочок — це чудово! А коли хтось пригостить морквинкою — це майже щастя. Коли поруч і мама, і друзі — це також щастя.

Але багато було й неприємного. Щось заворушиться в кущах або почне стукати там — страшно! Мерщій звідти!

За струмком росте така соковита смачна травичка, а перестрибнути страшно: а раптом не зможе і намокне така чудова шубка?

Ось сьогодні Лисеня з Ведмедиком запропонували змагання, хто швидше добіжить до струмка. Воно ж безпечно, весело бігти з друзями духмяним лісом, але… «Що, як я добіжу останнім? І всі сміятимуться з мене? Ні, краще просто посидіти й подивитися, хто переможе».

Ось і доводиться сидіти! «Чому я не народився їжачком? — жалкує Зайченя, — я б тоді нікого і нічого не боявся, як їжачок Чох-Чох».

А тут і сам Чох-Чох, легкий на згадку і, як завжди, бадьорий:

— Привіт, довговухий, знову щось не так?

Розповів йому Зайчик про свою печаль.

— Та це ж нескладно, — відповідає Чох-Чох, — запам’ятай: твій найбільший приз знаходиться за дверима страху. Поміркуй над цим!

І їжачок покотився далі. А Зайченя замислилося:

— Що таке їжачок сказав мені? Який це мій найбільший приз? Мабуть, це велика соковита хрумка морквинка! Ну, що ж, заради такого призу варто й ризикнути.

І зайченя негайно приступило до справи.

— По-перше, хто там часом стукає в кущах?

Страшно! Але воно уявило, як смачно вгризтися в морквинку, і почало потихеньку, обережно просуватися до страшного місця…

І як же воно здивувалося! То стукала суха гілочка, коли дмухав вітерець. Зайчик аж посміхнувся. В грудях у нього щось розширилося, і стало вільно дихати. І хоча морквинки там не було, ця мить була дуже схожа на щастя.

Він зміг! Він подолав свій страх! Це й насправді виявлялося найбільшим призом, коли почуваєшся вільним і сміливим.

Чох-Чох був правий: найбільший приз чекає нас за дверима страху.

завантаження...
WordPress: 22.96MB | MySQL:26 | 0,332sec